Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!

Курси Windows server з нуля Киев.


Курси Windows server з нуля
готують адміністраторів ОС Windows Server, котрі будуть здатні вирішувати базові питання управління системою та мережами на базі Windows Server. Під час навчання слухачі даного курсу здобудуть знання та навички, котрі допоможуть їм без труднощів вирішувати задачі мережевого та системного адміністрування. Програма пропонованого навчання орієнтована на адміністраторів початкового рівня. У обсяг тематики, що вивчається, входять відомості про організацію мереж, вона допоможе отримати навички із встановлення, налаштування основних мережевих компонентів. Вивчаються мережеві протоколи та служби DNS, DHCP, WINS і RRAS, безпека мережі в цілому.

Програма курсу - детальніше за посиланням.

Навчання в нашому Учбовому Центрі дає знання у галузі планування, розгортання, конфігурації мереж, що базуються на Microsoft Windows. Курси Windows Server з нуля надають базові знання в галузі рішення поставлених робочих задач та проблем адміністрування. Наші практикуючі викладачі допоможуть своїй аудиторії дізнатися особливості керування різними жорсткими носіями інформації в програмній оболонці. Крім того, будуть детально розбиратися питання резервного копіювання, аудиту ресурсів. Ми застосовуємо тільки найсучасніші методичні матеріали. Пройшовши даний курс, випускники зможуть легко вирішувати задачі мережевого адміністрування різноманітної складності.

Windows Server

Курси Windows дадуть знання про відмінності ОС, що вивчається, її перевагах, допоможуть здобути навички роботи та встановлення операційних систем. Після їхнього закінчення Ви будете мати хороші шанси на успішне працевлаштування як у державні, так і в комерційні установи. Не дивлячись на широке розповсюдження систем WINDOWS та LINUX, важливу роль відіграє операційна система UNIX.

Для того, аби записатися на дану програму навчання, Вам слід просто звернутися до нашого Учбового Центру для укладення договору чи ж заповнити анкету просто на сайті. Після цих нескладних дій за короткий термін можна перейти до навчання. Вже з першого заняття наші слухачі починають працювати за комп’ютерами, наші учбові програми містять мінімум теорії та максимум практичного навчання. Ми практично зануримо Вас в матеріал, що вивчається, досвідчені викладачі допоможуть Вам оволодіти всіма тонкощами даної професії, навчать налаштовувати, встановлювати ОС, покажуть тонкощі роботи з нею.

Графік, за котрого будуть відбуватися заняття, наші слухачі підлаштовують під себе і обговорюють зі своїм наставником. Так, як в наш час кожен від малого і до великого має свій режим та графік життя, то ми надаємо свої послуги і на вихідних, бо в ці дні рівень зайнятості у більшості клієнтів суттєво знижається і вони можуть виділити час на додаткову освіту. Навчання на нашій території допустимо проводити індивідуально та для груп. Кількість учнів в одній групі рівна трьом людям. Також, наша команда надає для навчання комфортні аудиторії, котрі оснащені всією необхідною технікою. Про інші наші переваги та відповіді на питання, стосовно організації учбового процесу можна дізнатися, безпосередньо, від наших консультантів.

Поспішайте отримати якісні знання! Все у Ваших руках! Все вийде!

Ще інформація за курсом: Навчання Windows Server

Курси Windows Server з нуля - Дадуть:

Курси Windows server з нуля в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?