Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.
Олексій - Сис. адмін

Олексій – викладач Учбового Центру з системного адміністрування, готує спеціалістів з операційної системи Microsoft Windows. Його випускники здатні вирішувати задачі управління мережею та системою в цілому. Цей викладач надає знання та навчає ефективно адмініструвати серверні ресурси, проводить моніторинг їхньої роботи, конфігурувати платформи для додатків, захищати дані під час роботи з операційними системами сімейства Windows Server.

Не дивлячись на деяку специфічність, складність теми, Олексій подає матеріал курсу в доступній формі, пояснює й уточнює найменші питання. Також засвоєння матеріалу покращується шляхом практичних завдань.

Володіє обширними практичними знаннями з впровадження та адміністрування: рішень на базі Linux та Windows, контролю безпеки інформації, комплексних систем моніторингу серверів.

На високому рівні володіє технологіями FreeBSD, GNU/Linux (Ubuntu Server), Windows (Windows Server 2003,Windows Server 2008 R2), dns, web (Apache, IIS), mail (SMTP\POP3\IMAP) servers (Kerio Connect, Postfix+dovecot).

Запис на курси

Передзвонити ?