Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Інтерв'ю з педагогом - Онлайн курси

Роботу в IT можна почати з посади тестувальника. Наша команда взяла інтерв'ю у педагога, який веде курси тестування.

- Тестувальник ПЗ: наскільки професія затребувана на ринку праці? Чи потрібно проходити курси з даного напрямку для того, щоб в подальшому розраховувати на отримання посади в хорошій компанії?

Всі професії, пов'язані з IT, користуються величезним попитом, професія тестувальника не виняток. Без проведення тестування неможливо реалізувати ПО-розробку. Виріс попит на тих, хто спеціалізується на автоматизованому ПО-тестуванні.
Компанії-роботодавці хочуть, щоб у претендентів на вакантні посади була технічна освіта. Це не маст-хев, але буде плюсом. Для початку можна пройти курси: ви дізнаєтеся про принципи ПО-розробки, завдання тестувальника в ході розробки. Навіть якщо володієте певним досвідом і знаннями, то курс не стане зайвим: з його допомогою ви зможете впорядкувати інформацію і актуалізувати знання.

- Можна самостійно навчитися ПО-тестуванню?

Звичайно, ви просто витратите на це більше часу, ніж під керівництвом ментора.

- У якому віці є ще сенс навчатися на тестувальника?

В будь-якому. Головне - відсутність ментальних обмежень: страху, невпевненості. Вони скорочують обсяг пам'яті і витрачають ресурси мозку, тому вивчити щось нове стає складно.

- Що треба для того, щоб навчитися QA?

Вам треба знати особливості операційних систем, в яких відбуватиметься тестування. Потрібно розуміти, як відбувається ПО-розробка.

- Чи варто вчитися тим людям, які не вміють програмувати і нічого не розуміють в ПО-розробці?

Якщо ви поставите собі за мету стати тестувальником, мозок "включиться" і буде активно будувати нові зв'язки, обробляти інформацію, запам'ятовувати нові дані з будь-якої потрібної області. Без усвідомлення потреби в навчанні ви не зможете змусити мозок запам'ятовувати нову інформацію.

- Випускники курсів стають тестувальниками – працюють за фахом?

Стежити за кожним випускником непросто. З деякими все ж вдається підтримувати дружні відносини. Мій досвід показує, що більше половини з них працюють тестувальниками, але одного закінчення курсів мало.

Студенти, які дотримувалися нашого плану з самостійного подальшого розвитку і входу в професію, знайшли роботу через кілька місяців після закінчення курсу. А ще по закінченню занять випускники отримують сертифікати. Часто трапляється так, що завдяки наявності сертифікату роботодавець робить свій остаточний вибір.

Запис на курси

Передзвонити ?