Курси візажиста - Онлайн курси

Давайте з'ясуємо, що повинна вміти людина після навчання на візажиста, і як їй рухатися далі.

Програма навчання

На курсі студентів повинні навчити, як зібрати свій б'юті кейс професійної косметики, як наносити макіяж на різні типи шкіри і форми обличчя для створення базових образів, які використовувати техніки нанесення макіяжу для очей, губ, обличчя.

Варто звернути увагу, щоб в курсі був модуль, присвячений роботі - тобто комерційному макіяжу, взаємодії з клієнтами. У програмі також повинен бути передбачений базовий рівень етикету в макіяжі, розвиток хорошого художнього смаку.

Якість курсу

  • Перевірте викладача на знання трендів індустрії. Якщо ментор не може відвідувати виставки в Парижі, Нью-Йорку, Лондоні, він повинен принаймні стежити за тими новинками, які на них закладаються.
  • В ідеалі школа повинна надавати косметику для занять з відпрацювання теоретичної частини. Потрібно розуміти, що вартість матеріалів буде включена в курс. У нашому навчальному центрі, наприклад, косметика у вартість навчання не входить, ментор перед початком занять підкаже, що потрібно взяти або придбати за доступною ціною.
  • Бажано, щоб навчальний центр міг сертифікувати студента. Це не обов'язкова опція, але сертифікат при влаштуванні на роботу буде показувати, що ви вчилися систематизовано, під професійним керівництвом, що ваші знання актуальні.
  • Головне - робота над портфоліо. Викладач повинен допомогти зібрати роботи, провести рев'ю портфоліо, оформити його.

Після навчання

Потрібно відразу включатися в індустрію - стежити за модними видавництвами, інфлюенсерами, роботами модних агентств, платформами, де обмінюються досвідом фахівці візажу.

Потрібно створити свій майданчик, прописати контент-стратегію і публікувати свої роботи, влаштовувати творчі зйомки для отримання згодом комерційних замовлень. Попросіть викладача дати вам консультацію з технічної частини організації зйомки або порадити, де шукати помічника.

Постарайтеся влаштуватися асистентом візажиста на різні зйомки або покази, рекламні заходи. Звичайно, почати можна і з комерційного макіяжу для фотосесій, весіль, випускних, тоді точно знайдуться клієнти серед знайомих. Але все ж шоу-бізнес - це більш престижний рівень.

Пропонуємо записатися на курс з візажу в нашому навчальному центрі, деталі за посиланням: https://itstolytsa.ua/nashy-kursy/kursy-krasoty.

Запис на курси

Передзвонити ?