Курси Autocad 3D в Києві.

Дані курси AutoCad 3D готують користувачів програми, котра є універсальним програмним рішенням для різноманітних галузей проектування, пов’язаного з розвитком територій – проектування доріг, зовнішніх комунікацій, вертикального планування, для картографічного забезпечення проектувальників.

Для повноцінного засвоєння матеріалу на необхідному рівні та ефективного виконання всіх практичних задач та самостійних робіт, слухачам будуть необхідні певні знання та навички в галузі інформаційних технологій, а саме:

  • знання AutoCad на рівні користувача (обов’язково);
  • володіння програмними ГІС – продуктами (бажано), такими, як AutoCad Мар 3D;
  • знання ArcView, GeoMedia, MapInfo.

Після закінчення курсу ви зможете:

  • дізнатися все про особливості AutoCad 3D та принципах його застосування;
  • вивчити можливості AutoCad 3D у всіх галузях застосування;
  • навчитися планувати оптимальні рішення за вертикального планування майданчиків, проектувати зовнішні інженерні мережі та шляхи;
  • дізнаватися, як ввести даний програмний продукт у своїй організації;
  • забезпечувати задоволення потреб всієї організації в галузі автоматизації проектувальних процесів на подальшу перспективу.

Курси AutoCad 3D призначені для топографів, генпланувальників, спеціалістів із зовнішніх мереж, проектувальникам доріг. Наш викладацький склад – одне із ключових цінностей нашого Центру. Вони – практикуючі спеціалісти, досвідчені практики, не тільки досконало володіють темою, але і є відмінними викладачами, здатними знайти індивідуальний підхід до кожного учня.

Вони уважно відносяться до проблем слухачів, дійсно, прагнуть досягти успіху у навчанні. Наші викладачі проконсультують Вас за всіма питаннями, що цікавлять, тонкощам, дадуть відповіді зрозумілою мовою, та завдяки цьому учбова програма буде однаково добре засвоюватися всіма без винятку слухачами курсу. Детальніше про нашу авторську програму курсу - ось за цим посиланням.

Процес навчання базується на постійній практиці. Весь матеріал розбирається на конкретних прикладах, робочих ситуаціях, з котрими буде часто зіштовхуватися будь – який спеціаліст. Якщо під час їхнього виконання у Вас виникають певні питання, то Ви відразу можете ставити їх своїм наставникам, адже ті відразу ж намагатимуться знайти для Вас підхожі відповіді та докладуть всі свої зусилля, аби не лишити жодного зі своїм учнів з прогалинами в знаннях. Всі наші викладачі працюють для досягнення позитивних результатів зі своїми підопічними. Окрім цього, розгорнуто пояснюють всі важливі технічні терміни, що зустрічаються в процесі опанування програми. Викладач постійно контактує зі слухачами. Весь учбовий процес це відкрити довірливий діалог.

Вивчайте AutoCad 3D в Учбово – освітньому центрі! Підвищуйте свою кваліфікацію! Реалізовуйте свої ідеї сміливо та ставайте працівником, за котрим будуть полювати боси найпрестижніших фірм!

Ще статті за курсом: Курси AutoCAD для будівельників.

Курси AutoCad 3D - Дадуть:

Курсы Автокад 3D

Запис на курси

Передзвонити ?