Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.
Дар'я - Архікад

Викладач Дарина має інженерно-будівельну освіту, яку отримала в Київському національному університеті будівництва й архітектури. Активно використовує програми Autocad і Archicad для вирішення робочих завдань у будівельній сфері. Протягом останніх п'яти років обіймає посаду інженера-проектувальника та інженера-конструктора.
Навички та інструменти фахівця:
• Оформлення проектної документації;
• Створення ескізних і архітектурних креслень;
• Проектування;
• Створення 3D-моделей в Autocad;
• Прорахунки для різного типу будівель – від промислових приміщень і до котеджів.

Своїми знаннями Дар’я поділиться з Вами в рамках курсу з інженерної графіки. Дарина зуміє пояснити навіть складні теми доступною мовою, знайде особливий підхід до кожного учня.
Має п'ятирічний досвід викладання, навчала школярів для підготовки до ЗНО та складення іспитів. Також під час навчання в університеті займалася зі студентами молодших курсів, допомагаючи їм розібратися з роботою в програмах для інженерної графіки. Може навчати людей різних вікових категорій, з нею всі учні відчувають себе комфортно, незалежно від рівня знань.

Запис на курси

Передзвонити ?