Тетяна Михайлівна – практикуючий спеціаліст з досвідом роботи понад 10 років. Тетяна навчить Вас всіх тонкощів управління салоном, поділиться особистим досвідом та дасть правильний настрій на ефективну роботу.

Сьогодні професія адміністратора салону краси стає все більш затребуваною та популярною серед жінок. У своїй роботі адміністратор зіштовхується з найрізноманітнішими завданнями, серед котрих спілкування з клієнтами, грамотна організація роботи колективу, рішення проблемних питань та багато іншого.

Навчання у групі Тетяни ідеально Вам підходить, якщо Ви прагнете стати успішним адміністратором салону, перукарні, косметичного салону, за короткий термін засвоїти досконало цю спеціальність. Викладач має високу кваліфікацію, тому зможе доступно та зрозуміло подати інформацію, передати навички та знання.

Звичайно, на перший погляд може здатися, що адміністрування – справа нескладна, однак це зовсім не так. Професія вимагає особливої скрупульозності та хороших організаторських здібностей.

Проходження курсу допоможе Вам почати продуктивно та грамотно працювати, Ви дізнаєтеся багато корисної та необхідної інформації, стосовно тонкощів організації роботи салону краси, отримаєте навички спілкування з клієнтами та персоналом.

Запис на курси

Передзвонити ?