На заняттях, котрі проводить Надія, Ви не просто вивчите іспанську мову, Ви зануритеся в атмосферу Іспанії, відчуєте себе справжнім учасником подій, а не стороннім наглядачем.

Навчаючись з нею, Ви зможете легко застосовувати мову вже після перших занять. Взаємодія з носіями мови не буде для Вас проблемою, Ви легко будете розуміти, про що вони говорять та зможете без труднощів їм відповісти.

Надія застосовує найкращі сучасні методичні посібники: підручники, лінгвістичні словники, перекладачі, аудіозаписи та відеоролики. Вона покращує всі навчальні матеріали, приводячи у відповідність з міжнародними стандартами мовного навчання.

Цей викладач прагне урізноманітнити навчальний процес, зробити його не тільки корисним, але й захоплюючим. Вона викладає не тільки граматику, але й основи іспанської культури, знайомить з літературою, журналами, фільмами.

З Надією вивчити іспанську буде під силу кожному. Нема ніяких обмежень: ні вікових, ні за рівнем знань. Всім буде однаково цікаво та легко на її заняттях, адже навчання, в першу чергу, засновано на індивідуальному підході.

Запис на курси

Передзвонити ?