Під час вивчення мови Катерина відкриє перед кожним ворота у новий світ, запросить у віртуальну подорож, ознайомить з історією, культурою іншої країни, допоможе долучитися до її неповторної атмосфери. Вивчення нової мови з Катериною дозволить слухачам дізнатися багато з того, що було невідомо раніше.

Цей викладач допоможе кожному набути навички спілкування, листи, осягнути ази латвійської культури, отримати нові та удосконалити існуючі знання.

Катерина – лінгвіст, професійний та досвідчений наставник. З нею навчання буде відбуватися легко та невимушено, під час безпосереднього спілкування. Викладач має багатий досвід, високу кваліфікацію. Вона робить свої заняття захоплюючими, застосовуючи цікаві аудіо – та відеоматеріали, надасть великий обсяг інформації зрозуміло, просто.

Навчаючись за програмою Катерини, Ви вивчите не тільки мову, але й дізнаєтеся багато про культуру, традиції, особливості країни. Ви дуже скоро зможете сприймати на слух мову носіїв мови, а трохи пізніше – і спілкуватися з ними.

Завдяки тому, що викладач застосовує ефективні програми навчання, мова буде вивчатися швидко, слова та правила будуть запам’ятовуватися краще, ніж за звичайного способу вивчення. Велика кількість практичних занять буде сприяти закріпленню вивченого матеріалу в пам’яті учнів.

Запис на курси

Передзвонити ?