Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!

Євгенія проводить заняття за власними методиками. З нею кожен зможе вивчити латиську мову з нуля, випрацювати вимову, навчитися читати та писати, систематизувати граматичні знання, розширити словниковий запас. Викладач підбирає матеріал індивідуально для кожного слухача в залежності від його потреб.

Євгенія з радістю допоможе всім, хто бажає вивчити латиську мову швидко та цікаво. Викладач має високу кваліфікацію, вищу освіту. На її рахунку стажування за кордоном, багатий досвід навчання слухачів, власні напрацювання та ефективні методики викладання.

Євгенія представляє слухачам матеріал в доступній, цікавій формі. Інформацію, котра подається таким способом, легко сприймають навіть ті, хто вперше знайомиться з латиською мовою. На заняттях у цього викладача слухачі будуть здобувати комунікативні навички шляхом застосування технік, що зарекомендували себе, як дуже ефективні у всьому світі.

Євгенія навчить Вас успішно спілкуватися в усній формі в найрізноманітніших галузях життя та ситуаціях.

З нею Ви швидко освоїте ключові фрази, мовні звороти, зрозумієте принцип побудови речень, словотворення.

Запис на курси

Передзвонити ?