Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Учбовий Центр «IT Cтолиця» запрошує на постійну роботу викладача з професійним знанням MS Office. Розмір заробітної плати встановлюється за результатами співбесіди. Резюме надсилайте за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. В темі письма вкажіть назву вакансії. Не забудьте вказати контактний телефон для зв’язку. Будемо раді бачити Вас у нашій команді професіоналів!

  • Обов’язки: характер роботи – проведення групових, індивідуальних занять зі слухачами Центру, виїзд до корпоративних змовників, підготовка методичних матеріалів.
  • Вимоги: професійне знання офісних програм, готовність та бажання швидко освоювати нове програмне забезпечення. Ця вакансія для тих, хто бажає вдосконалюватися та постійно підвищувати рівень своєї кваліфікації. Графік роботи: повний робочий день
  • Контактний телефон: +38 (050) 071-31-92. Час для відгуків на вакансію 10.00-19.00

Запис на курси

Передзвонити ?