Навчальний курс Windows Server в Києві.


Як найчастіше поводить себе
середньостатистичний користувач, коли вперше купує персональний комп’ютер? У більшості випадків все зводиться до пустої експлуатації «нещасної» ОС Windows, поки вона у результаті не перестане нормально завантажуватися. Якщо для домашнього ігрового комп’ютера подібний хід подій може бути допустимим, то на підприємстві, в компанії, що динамічно працює, в котрій кожна хвилина роботи на рахунку, такий підхід є абсолютно неприйнятним. Учбовий курс Windows Server готовий надати Вам чітке розуміння всіх тонкощів та прийомів роботи з цією оперативною системою.

Звичайно, всім відомо, що компанія Microsoft безперервно удосконалює Windows, випускаючи її нові версії. Саме тому початком нашого навчання в Учбовому Центрі слугує огляд сімейства Windows, вивчення особливостей кожної з них. Сам собою комп’ютерне «залізо» - ніщо без встановленої операційної системи. Під час перших занять учні вивчать правила встановлення, налаштування операційної системи Windows Server; дізнаються всі питання та проблеми, що виникають у роботі адміністратора на даному етапі.

Всьому цьому навчає наша програма курсу - Детальніше за посиланням.

З – під системи Windows можна реалізовувати управління сховищем даних на комп’ютері.  Учбовий курс Windows Server дає розуміння своєї аудиторії, грамотного розподілу робочого простору жорсткого диска, дефрагментації, архівування та відновлення інформації у випадку їхньої випадкової втрати.

Windows Server

Адміністратор несе відповідальність за роботу всієї комп’ютерної мережі в межах організації. Аби забезпечити повноцінну взаємодію всіх служб підприємства, йому необхідно вміти грамотно застосовувати Windows Server і наша команда спеціалістів готова всім охочим допомогти навчитися цьому. Велика кількість занять присвячена здобуттю практичних навичок встановлення та подальшої роботи з локальним сервером.

У великої кількості користувачів на комп’ютері встановлений саме Windows, під нього постійно пишуть нові додатки, сучасні програми, корисні доповнення. Пройшовши даний курс навчання, ви отримайте можливість легко працевлаштуватися в будь – яку престижну організацію, адже комп’ютери обов’язково є в кожній з них.

Наш колектив надає у якості викладачів тільки перевірених досвідчених наставників для своїх клієнтів. Вони гоготові займатися зі своїми підопічними сім днів на тиждень. Єдиного графіка для учнів ми не розроблюємо, бо розуміємо, що кожен з них має свій повсякденний режим та окрім наших курсів навчається, працює, приділяє час родині, своєму дозвіллю і для того, аби заняття в Учбовому Центрі не надавали їм незручностей вони самі формують дату та час свого навчання.

Записуйтеся на курси Windows Server!

Ще статті за курсом:  Курси Windows Server для новачків.

Навчальний курс Windows Server

Навчальний курс Windows Server в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?