Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Навчання Windows Server в Києві.

Пропонуємо Вам пройти навчання Windows Server в нашому Учбовому Центрі! В межах даного курсу будуть розглядатися питання встановлення, а також налаштування основних мережевих сервісів, що базуються на Windows Server.

Вивчення почнеться з інсталяції сервера, потім, крок за кроком клієнти нашої території вивчать всі складові частини системи, опанують ключові прийоми налаштування та моніторингу сервісів, ознайомляться та навчаться користуватися вбудованими засобами захисту внутрішньої мережі підприємства та зовнішніх серверів видаленого доступу.


Детальніше про складові курсу в нашій програмі - Детальніше. Навчання за даною програмою дасть своїй аудиторії знання про роботу з доменною структурою, встановленням та налаштуванням серверів, функціонування з користувачами, про управління програмним забезпеченням, налаштування системи безпеки.
Курс розрахований на тих слухачів, котрі мають навички роботи з ОС Microsoft Windows та хочуть опанувати управління серверним оточенням, котре будується на базі Windows Server 2012.

Вивчення даного матеріалу підходить:

- Системним адміністраторам, що відповідають за роботу доменної структури;
- мережевим адміністраторам, до обов’язків котрих входить управління мережевими службами на базі Windows – серверів;
- досвідченим користувачам, що бажають здобути знання для повноцінної роботи із серверними системами.

Необхідні вимоги до слухачів:

- знання комп’ютера на рівні професійного користувача;
- вміння збирати та налаштовувати ПК.

Учбово – освітній центр надає до Вашої уваги один із найадекватніших прайсів за свої послуги. Також, від наших консультантів завжди можна дізнатися про додаткові знижки, котрі проходять на нашій території. Приходити на заняття можна сім днів на тиждень. Графік слід підлаштовувати до свого ритму життя. Весь навчальний склад нашої території це практикуючі спеціалісти, котрі мають хороший багаж знань та готові ним поділитися. Займатися можна в групі чи одному з майстром. Не бійтеся обирати групи, бо ми в них допускаємо не більше, ніж три охочих до кожної. Викладач до кожного намагатиметься відшукати індивідуальний підхід та не лишить наодинці із прогалинами в знаннях!

Хто сказав, що навчитися працювати у Windows Server складно? Приходьте до Учбового Центру та наша команда доведе Вам зворотне!

Ще статті за курсом: Курси Windows Server 2012

Навчання Windows Server - Дадуть:

Навчання Windows Server в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?