Навчальний курс Windows 7 в Києві.За всіляких сумнівів, Windows є найвідомішою в Україні  та у світі операційною системою. Microsoft Windows – операційні системи, розроблені корпорацією Майкрософт та засновані на графічному інтерфейсі. Сьогодні близько 90% всіх комп’ютерів працюють на операційній системі з цього сімейства. Майже кожна сучасна сім’я має комп’ютер зі встановленою операційною системою. Минає час і вона, звичайно, починає давати свої збої. Багато користувачів не мають поняття, як саме відбувається її встановлення, перевстановлення Windows та компонентів. Обслуговування комп’ютерів – справа не з легких, саме тому Вам краще розібратися як саме відбувається встановлення Windows, завантаження програм, а не покладатися на послуги сторонніх людей.

Після проходження навчання, операції, що пов’язані з налаштування ПК, не будуть викликати у Вас труднощів, а навички обслуговування основних програм закріпляться надовго у пам’яті. Крім того, наші майстри навчать своїх підопічних працювати з софтом для їхнього комп’ютера. Зараз навряд чи вдасться знайти достойну роботу, котра хоч як – небудь не буде пов’язана з комп’ютерами. Протягом вивчення Windows 7 всі слухачі Учбово – освітнього центру навчаться легко та швидко вирішувати багато проблем, що пов’язані зі встановленням, перевстановленням програм та драйверів; ознайомляться із основним ПЗ. Якщо ж бодай один з них не вміє користуватися комп’ютером – не біда: досвідчені практики Центру готові навчити своїх клієнтів всього необхідному.

Вивчення Windows 7

Майже в кожному сучасному офісі є локальна мережа із сервером. Наші викладачі навчать всім схемам налаштування таких серверів та опануванню основ побудови, роботі мереж; ознайомлять з особливостями процесу передачі даних. Під час роботи з комп’ютером важливим аспектом є його захист від проникнення вірусів. Особливо, якщо комп’ютер при цьому підключений до локальної мережі,  Всесвітньої павутини. Навчальний курс Windows 7 допоможе Вам дізнатися основні принципи побудови захисту від вірусів, ознайомлять із найвідомішими антивірусами, навчать працювати з ними та розуміти оптимальні рішення із захисту серверів.

Звичайно, на словах весь цей матеріал сприйняти досить складно, саме за цієї причини в програму даних курсів входять практичні заняття, на котрих спеціалісти Центру зможуть детально все пояснити та показати. Опанувавши основні принципи роботи системи та деякі програми, Ви зможете самостійно вирішувати завдання, опановувати матеріал та розбиратися з новими системами самостійно. Також будьте готові до того, що додому викладач буде задавати Вам окреме завдання, котре необхідно виконувати, бо воно обов’язкове для перевірки.

Якщо Ви опануєте ази, не будете лякатися нових завдань, боятися навчатися на помилках, то найближчим часом зможете без проблем вирішувати абсолютно будь – які питання пов’язані з комп’ютером! Запрошуємо всіх охочих записатися до Учбового Центру!

 За даним посиланням Ви зможете ознайомитися з програмою курсу: http://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kursy-pk-dlia-pochatkivtsiv/korystuvach-pk

Запис на курси

Передзвонити ?