Курси web майстер в Києві.


Курси Web – майстер
в нашому Учбовому Центрі – це навчання, котре проводиться досвідченими викладачами. У творчій атмосфері невимушеного діалогу наші учні будуть навчатися принципам взаємодії Web–сервера та браузера, створенню сайтів (ASP, SSI, PHP), правилам адміністрування, роботі з базами даних. Програма навчання була розроблена таким чином, що будь – який охочий, незалежно від рівня підготовки, зможе після закінчення вивчення без труднощів розроблювати, запускати, адмініструвати Web – сайти будь – якої складності. Програма курсу - детальніше.

Викладачі Учбового Центру дадуть своїм слухачам тільки необхідні знання та вміння, цінні поради та рекомендації, котрі допоможуть їм у майбутньому стати хорошими Web – майстрами.

Сьогодні стрімко зростає кількість людей, що цікавляться не тільки дизайном приміщень, але й неповторним дизайном інтернет – сайтів. Курси Web – майстрів дуже цікаві та актуальні. Для повноцінного опанування всього пропонованого під час курсу, необхідно мати базові навички роботи з персональним комп’ютером, мережею інтернет.

Дане навчання становить собою вивчення комплексу знань, незамінних за створення повноцінного сайту. Під час занять будуть розглядатися технології створення статичних сторінок, вивчатися мова розмітки HTML. Наші спеціалісти навчать своїх підопічних створювати власні сайти, що мають просту правильну структуру та встановлювати зв’язки між ними.
Ви дізнаєтеся, як грамотно оформлювати гіпертекстові документи за допомогою стильових описів, оволодіти ключовими прийомами табличного верстання сторінок. Курси Web – майстер допоможуть навчитися задавати фіксовані області на екрані (фрейми), завантажувати в них гіпертекстові документи.

Під час навчання слухачі на практиці познайомляться з процесом створення та редагування малюнків та мультиплікації, отримають знання основ роботи в JavaScript, Photoshop, програмі візуального редагування DreamWeaver.

Професія: web майстер

Наші курси будуть цікаві не тільки новачкам, але й досвідченим споживачам цієї системи в даній галузі. Ми допоможемо своїм учням систематизувати знання в галузі створення сайтів, що вже є та підвищення ефективності їхньої роботи. Вони вивчать нові - більш актуальніші та ефективні  методи за допомогою того багажу знань, котрий надасть їм наша команда.

Пройшовши навчання за програмою, котру пропонують наші майстри, Ви зможете без зайвих клопотів знайти відмінну роботу зі спеціальністю. Web – майстри необхідні у відділах з розвитку інформаційних технологій, крупним компаніям, рекламним агентствам та дизайн – студіям. Вони обіймають такі посади, як експерт з розробки, підтримки сайтів, web – дизайнер та багато інших.

Наш графік досить простий: працюємо сім днів на тиждень, зранку та до вечора. Єдиного режиму відвідування занять для всіх слухачів у нас нема, бо вони його встановлюють самостійно. Ціни на нашій території завжди адекватні і у якості приємного доповнення до них пропонуються спеціальні приємні пропозиції.

Учбово – освітній центр завжди радий Ва!

Ще статті за курсом: Навчання веб дизайну для початківців.

Курси web майстер - Дадуть:

Курси web майстер в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?