Інтерактивний курс Windows в Києві.

В програмі курсу, що пропонується, міститься огляд нових функцій та можливостей ОС Windows. Вивчення матеріалу починається з початкового етапу роботи, можливостей застосування системи для покращення організованості, підвищення продуктивності праці шляхом удосконаленого користувальницького інтерфейсу, розширених пошукових можливостей, а також таких функцій як бібліотеки, переліку переходів. Слухачі Учбового Центру дізнаються все про оновлення, що допомагають у керуванні пристроями та обладнанням; опанують обслуговування системи та усунення несправностей, пов’язаних із комп’ютерами; дізнаєтеся правила захисту комп’ютера та даних. Наша програма курсу - Детальніше за цим посиланням.

 

Пройшовши інтерактивний курс Windows, наші слухачі навчаться:

- працювати у Windows;
- користуватися удосконаленим інтерфейсом Windows;
- проводити встановлення, налаштування різноманітних пристроїв та правильно їх застосовувати;
- користуватися функціями центру підтримки для цілей обслуговування комп’ютера, усунення несправностей, резервного копіювання;
- правильно застосовувати BitLocker, брандмауер, контроль облікових записів;
- з легкістю застосовувати можливості роботи в мережі, видаленого доступу у Windows.

Для найбільш ефективного вивчення курсу слухачам рекомендується мати навички роботи з ПК на рівні звичайного користувача. Аудиторії, в котрих проводиться навчання, комфортні, відмінно облаштовані. Також пропонуємо Вам відвідати пропоновані нами вебінари, котрі дозволять побачити, почути та взяти участь в реальному діалозі з викладачами та іншими слухачами.

Заняття проводяться за бажанням у групі чи індивідуально. У нас не існує одного єдиного графіка відвідування занять для всіх: він складається в тандемі учня та викладача. Ми готові надавати свої послуги навіть на вихідних днях. Наш Учбовий Центр превалює над іншими курсами подібного профілю своїми адекватними цінами та, відносно, короткими термінами навчання. На якість матеріалу це ніяк не впливає, просто в нашій команді немає дилетантів, котрі дають своїм підопічним масу непотрібної інформації. Ніяких непотрібних відступів: ми цінуємо Ваш час та не хочемо засмічувати голову непотрібними даними, котрі ніяк не знадобляться у майбутньому.
Інтерактивний курс Windows в Учбовому Центрі допоможе своїм слухачам підвищити свою кваліфікацію. Вони стануть значно затребуваними, цінними співробітниками в очах свого керівництва. Після закінчення їхнього вивчення Ви отримаєте сертифікат встановленого зразка, що підтверджує Вашу кваліфікацію спеціаліста з Windows.

А Ви вже записалися до нас на інтерактивні курси Windows?

Ще інформація за курсом: Курси Windows (Базовий курс)

Наші курси дадуть

Інтерактивний курс Windows в Києві

Запис на курси

Передзвонити ?