Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси Windows для початківців в Києві.

Згідно з даними останніх досліджень Microsoft, доля Windows Server складає 62% із загального обсягу застосування системного адміністрування. Дана ОС стала виступати своєрідним стандартом серед користувачів системного адміністрування. Учбово – освітній центр пропонує пройти курси windows для початківців.

Ми практикуємо індивідуальний підхід до слухачів. Наші викладачі мають великий практичний досвід, достойний багаж знань, вони навчать свою аудиторію всьому необхідному. Кожен отримає відповіді на всі питання, необхідні пояснення та поради. Викладачі на заняттях ведуть діалог з учнями, що робить обстановку в класі невимушеною та позитивною.


Курси windows для початківців
на нашій території відповідають державній програмі підвищення кваліфікації, а отже, пройшовши її, кваліфікація кожного нашого слухача покращиться. Виходячи з цього, їх будуть вище цінувати керівники та потенційні роботодавці. Після прослуховування всього обсягу матеріалу, кожен учень складе спеціальний тест на перевірку знань і після того, як вдало це зробить отримає сертифікат, що засвідчує високий рівень своєї підготовки. Також, ми пропонуємо ознайомитися з нашою програмою курсу.

Вивчення Windows

Курси windows зможуть пройти всі, навіть ті, у кого не вистачає вільного часу, адже графік навчання кожен обирає сам. Ми пропонуємо відвідувати заняття зранку, вдень, ввечері, у робочі дні та вихідні.  Таким чином, заняття можуть вписатися до будь – якого трудового чи навчального графіка, Вам не доведеться змінювати свої плани.

Викладачі нашого Учбового Центру готові забезпечити кожному своєму слухачеві найсприятливішу атмосферу, котра налаштує Вас на поглинання знань. У нас можна займатися або окремо з викладачем, або в групі до 3 людей. Який варіант би не був обраний клієнтом: навчання у нас не пройде для нього дарма. Ми знаходимо можливість приділити увагу кожному. Відповіді на питання це те, на що ставлять акценти наставники курсів.

До того ж, ми готові надати до уваги аудиторії свої демократичні ціни, різноманітні приємні пропозиції, котрі допоможуть суттєво зекономити та не витратити зайвої копійки дарма. Всю детальну інформацію про це та інші теми, що цікавлять, завжди можна дізнатися у наших консультантів.

Пірніть в атмосферу вивчення Windows, здобувайте нові знання, знайомства із задоволенням у нашому Учбовому Центрі!

Ще статті за курсом: Інтерактивний курс Windows

Курси Windows для початківців - Дадуть:

Курси Windows для початківців в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?