Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси Windows Server для початківців в Києві.

Наш Учбовий Центр має багатий досвід навчання слухачів найрізноманітніших вікових категорій та рівнів підготовки. Ми пропонуємо Вам пройти навчання системних адміністраторів, котре дозволить опанувати всі особливості адміністрування ОС Windows Server. Сьогодні світ розвивається стрімко, тому і комп’ютерний осередок безперервно покращується, всебічно розвивається. Грамотне керування внутрішніми інформаційними системами – це запорука ефективної роботи будь – якої компанії. Дані курси Windows Server для новачків дадуть всім охочим можливість оволодіти професією, котра забезпечить не тільки високий рівень заробітку, але й стрімке кар’єрне зростання. Учбовий Центр проводить навчання, котре допоможе зорієнтуватися у всіх процесах адміністрування.

Заняття з нашими спеціалістами будуть корисні для всіх: новачків та досвідчених користувачів, що працюють з даною системою. Останні, завдяки нашим заняттям значно підвищать свою кваліфікацію, отримають актуальну, корисну інформацію. Викладачі дають своїм учням максимум знань, бо ми цінуємо відмінну репутацію Учбового Центру.

Windows Server

Викладацький склад відрізняється хорошим рівнем досвіду. Всі майстри, котрі працюють у нас, мають достойний багаж знань, багатий практичний досвід роботи викладацької діяльності. Пройшовши курси Windows Server для новачків на нашій території, кожен випускник стане хорошим спеціалістом в галузі адміністрування Windows Server. У нас є все для того, аби на хорошому рівні опанувати всю програму тематики за короткий термін, отримавши при цьому, корисні знання для повноцінної діяльності в галузі адміністрування мереж.

Детальніше про програму курсу.

Заняття проходять в сучасних, повністю обладнаних всією необхідною технікою аудиторіях, на нових комп’ютерах. Необхідна методична література з перших занять надається кожному слухачеві. Після закінчення наших курсів Ви зможете з успіхом самостійно впоратися з робочим завданням будь – якого рівня складності.

Крім того, після успішного складення екзаменаційного тесту, кожен випускник отримає на руки документальне підтвердження успішного їхнього проходження – свідоцтво державного зразка, котре забезпечить перевагу під час працевлаштування. Курси допоможуть стати незамінними працівниками, котрі без особливих труднощів знайдуть цікаву роботу з пристойним прибутком.

Дзвоніть, дізнавайтеся, записуйтеся!

Ще інформація за курсом: Курси Windows для початківців.

Курси Windows Server для початківців - Дадуть:

Курси Windows Server для початківців. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?