Курси Windows (Базовий курс) в Києві.

В Учбовому Центрі Ви зможете пройти курси Windows (базовий курс), програма котрого орієнтована на слухачів – початківців. Досвідчені професіонали – практики, котрі проводять дані заняття, мають сертифікати, що підтверджують їхній високий рівень знань. Під час навчання у нас, учні зможуть не тільки відмінно засвоїти теорію, але і міцно закріпити її на практичних прикладах! Наші курси Windows проходять у комфортних аудиторіях, обладнаних за останнім словом техніки. Кожен з учнів отримує для домашнього виконання окреме завдання. Його виконання є обов’язковим для виконання, бо воно перевіряється викладачем.

Заняття принесуть Вам масу задоволення та позитивних вражень, адже навчання буде відбуватися легко та невимушено, в атмосфері діалогу учнів з викладачем. Групи складаються з мінімальної кількості слухачів – всього лише три людини, так ми зможемо навчити Вас максимально якісно та приділити досить часу кожному. Якщо ж Ви захочете займатися індивідуально, то така можливість в нашому Учбовому Центрі також є.

Вивчення windows

Курси Windows (Базовий курс) підходять людям, котрі тільки розпочинають своє знайомство з даною тематикою. У нас Ви підвищите свою кваліфікацію, систематизуєте знання, отримаєте цінні поради та заведете приємні знайомства. Закінчивши курси, наші підопічні стають більш привабливими та бажаними співробітниками для компаній різних розмірів та спрямувань діяльності. До Вашої уваги також готові запропонувати наші авторську програму курсу - Детальніше за посиланням.

Успішно пройшовши весь запропонований обсяг тем, кожен слухач отримає сертифікат спеціаліста Windows, наявність котрого набагато підвищить його конкурентоспроможність на ринку праці. Приємним доповненням до високої якості навчання стане зручний графік занять, котрий буде складений відповідно до побажань кожного клієнта. Заняття можуть відбуватися зранку, вдень, ввечері, на вихідних та навіть у святкові дні. Ми дорожимо своїми учнями та турбуємося про Ваш комфорт. До цін на навчання ми прикріплюємо окремі акції, в котрих пропонуємо взяти участь та цілком вигідно зекономити. Якщо клієнтам необхідна допомога, то вони можуть звернутися до свого наставника чи ж до адміністраторів, котрі завжди готові надати всю необхідну консультацію.

Вітаємо в нашому Центрі! Ми раді Вам!

Ще статті за курсом: Курси Windows Server з нуля.

Курси Windows (Базовий курс)

Курси Windows (Базовий курс) в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?