Курси Indesign (Базовий курс) в Києві.

Коли ми ставимо собі питання про те, яку нову спеціальність опанувати, варто подумати, яка з них буде затребуваною протягом найбільш тривалого часу. На одній із найвищих ступенів споживацького попиту, не дивлячись на стрімкий розвиток інтернету, знаходиться друкована продукція. Люди читають газети по дорозі на роботу, багато купують в супермаркетах журнали, брошури, збірники кросвордів, судоку чи анекдотів, календар городника, цей список можна продовжувати безкінечно. Навіть в електричках серед загальної маси корисних та марних товарів обов’язково є  книги та журнали. Все це вказує на наявність високого попиту на друковану продукцію, отже, професія, що пов’язана з видавничою справою, буде корисна завжди.

Сьогодні найпросунутішою програмою для підготовки таких матеріалів визнано програма Adobe InDesign. В ній можна реалізовувати верстку абсолютно будь – яких видань, чорно – білих чи кольорових, є всі можливості для роботи з різноманітними видами графіки, реалізації форматування та оформлення текстів, імпорту матеріалів із графічних, текстових редакторів.

Якщо Ви серйозно вирішили опанувати роботу з програмою, то настав час записатися на курси indesign в Учбовий Центр. Наше навчання розраховано на людей, що не мають спеціальної підготовки. Проходження матеріалу розпочнеться із самого початку – зі знайомство з документом, способами застосування та встановлення одиниць виміру, збереження модифікованого документа після роботи з ним, виділення та виміру його частин, параметрів перегляду.

Курси Indesign

Далі наші досвідчені наставники навчать своїх підопічних створювати багатосторінкові документи, працювати з ними, з блоками текстів та розділами, перемішувати, виробляти їхню нумерацію. Слідом за цим вони опанують роботу з текстом та графікою, імпорт графіки та її механізм; зможуть отримувати зображення необхідних розмірів, проводити маніпуляції з прозорістю та контурами, шарами. Наш indesign офіційний навчальний курс допоможе учням опанувати функції заливки, роботу з тінями та прозорістю об’єктів, спецефекти, обтікання об’єктів текстом, трансформацію зображень. Про все це - детальніше в програмі курсу.

Здобувши такі навички, Виз зможете застосувати їх під час обробки будь – яких зображень, в будь – яких ситуаціях. Також під час підготовки до видавничої діяльності неможна забувати про вміння працювати з таблицями. Наші досвідчені викладачі навчать створювати їх, вставляти в текст та імпортувати.

На практичних заняттях буде відбуватися робота зі стилями, кольором, зможете довести роботу до досконалості. Ви зможете провести верстку власного макета журналу. Закінчивши indesign cs6 офіційний навчальний курс, всі випускники отримають документ, що є свідоцтвом про отримання високого рівня знань та навичок.

Ще статті за курсом: Курси Indesign (Програма курсу)

Indesign офіційний учбовий курс.

Курси InDesign в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?