Секретар - така багатолика професія

Пошук секретарів завжди активний. Поки будуються нові підприємства та проводять розширення нинішні, то це буде продовжуватися. Але навіть в такій галузі є спеціалізація, що встановлює головні функції таких працівників. В основному, їхні функції залежать від самої широти підприємства, галузі діяльності всього підприємства та  навіть того сенсу, котрий закладає керівник в поняття «моя права рука». Тому обставини часто складаються так, що в оголошенні Ви читаєте про те, що розшукується секретар, а під цим поняттям може бути закладена посада самого помічника керівника. Коли Ви влаштовуєтесь на роботу, то пам’ятайте, що весь той функціонал, котрий Ви будете виконувати, сформує Ваше керівництво.

Це багатообразна професія. Одну з – поміж максимально затребуваних секретарських посад представляє секретар невеликого підприємства. Така людина обробляє пошту, відбирає необхідну кореспонденцію, проводить телефонні переговори, контролює виконання завдань. Така людина може просто закінчити курси секретарів і цього буде цілком вдосталь.

Ще одна затребувана професія – це офіс – менеджер. Така людина курує роботу диспетчерів, кур’єрів, секретарів та всього колективу. До його обов’язків входить ведення діловодства, обробка кореспонденції. Така посада передбачає собою вищу освіту виконавця чи закінчення секретарських шкіл.

Професія: секретар

Трійку лідерів позицій секретарської справи замикає ресепшн – секретар. Ця людина бере на себе зустріч – проведення гостей, прийом та розподіл вхідних дзвінків. Керівники спеціальної освіти для такої роботи не вимагають.

Далі, на нижчій позиції знаходиться секретар – референт. Він підготовлює проекти рішень та текстів для виступу свого керівництва. Він редагує звіти та ряд іншої документації. Такий працівник наглядає за тим, як відбувається виконання доручень директора колективом підприємства. Для того, аби працювати, слід закінчити секретарську школу чи учбовий центр.

Не дуже часто, але, все - таки, бувають оголошення, в котрих йде мова про вакансію референта. Він оброблює та розподіляє всю кореспонденцію, підготовлює звіти, бере участь у переговорах. Для отримання подібної роботи необхідно мати вищу освіту чи ж закінчити учбовий центр за спрямуванням.

Запис на курси

Передзвонити ?