Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Переваги старого нового співробітника

Часто буває так, що працівник підприємства звільнився, але через певний відрізок часу хоче повернутися. Чи необхідно приймати таких людей назад до колективу та чи існує в таких випадках вірогідність перетворити їх в лояльних працівників?  Для США та Західної Європи такі випадки вже не новина.  Статистика наголошує, що понад 50% відсотків навіть вітають те, що людина повернулася назад. В яких же випадках перенаймати допустимо? Якщо в цього працівника, що пішов є міцні знання, хороший досвід і він в цілому корисний для життєдіяльності всього підприємства, то не слід довго сумніватися. Необхідно брати! Чи буде виправданим такий вчинок? Все залежить від того, чому працівник раніше звільнився та за яких обставин він бажає працювати з Вами знову. Обговорімо найчастіші ситуації, коли такі люди стають дуже корисними для Ваших справ!

Часто трапляється, що люди звільняються, бо хочуть отримати професійне чи кар’єрне зростання. Коли вони повертаються назад, то застосовують отриманні знання в реалізації нових проектів. Буває і те, що компанія вийшла на новий етап свого розвитку, що і спонукало людину пробувати ще раз. Керівник одного хед – хантингового підприємства сказав про те, що дуже часто трапляється, коли працівник почав працювати у фірмі, коли був ще студентом чи ж одразу після того, як отримав вищу освіту. Тільки після того, як він пропрацював певний відлік часу, у нього не було можливості, аби світ побачив весь його потенціал та він зрозумів, що необхідно шукати щось нове. Коли підприємство робить область своєї діяльності більше, то вона запрошує його повернутися. А той, у свою чергу, вже володіє пристойним багажем знань та навичок. Зверніть увагу, що це дуже корисно – відпустити людину працювати де завгодно, а потім прийняти назад. Таким чином, це дає можливість зробити свій досвід більшим та навчитися правильно вирішувати ряд задач.

Працівник, що звільнився, бажає співпрацювати знову

Що сказати ще, якщо часто такі люди закривають собою, вкрай, активні вакансії. Чи необхідно відшукувати в цьому негативні моменти? Якщо Ви звернетеся до свого колишнього роботодавця, то іноді це буває дуже вигідно. Один з директорів консалтингової компанії сказав, що якщо людина на іншому місці роботи отримала нову інформацію та досвід, то це буде тільки позитивним фактором за його повернення на попереднє місце. Та і він добре знає все підприємство – з адаптацією йому буде просто.

Трапляється, що людина йде, бо вигідні пропозиції іншої фірми прийшлися йому до душі. Частіше всього так буває в тих галузях, де працівники просто на вагу золота. Один з менеджерів з розвитку відомого бренду компанії розказала, що рівень їхніх працівників в рази більше, ніж в компаніях України, тому, наприклад, їхнім торговим представникам часто пропонують обійняти одну з керівних посад у відділах продажу вітчизняного підприємства. Може здатися, що це велика перспектива, але трапляється ж, що людині близька, таки, робота в першій компанії, та й набагато комфортніша. Якщо ж він в часи співпраці показав себе, як хорошого спеціаліста, то варто дати йому шанс. Тим більше, за словами менеджера, у них був вже не один випадок, коли людина поверталася та її приймали саме на керівну посаду.

Запис на курси

Передзвонити ?