Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Навчання Autocad 2014 в Києві.

ППредставляємо до Вашої уваги курси AutoCAD 2014, котрі допоможуть кожному опанувати всі прийоми роботи в даній програмі. Цей ресурс дозволяє надалі створювати креслення будь – якої складності: креслити деталі, схеми великих збірок, архітектурні плани та інше. За проходження цього курсу Ви будете навчатися створювати та редагувати 2d – об’єкти, правильно компонувати їх на кресленні, розраховувати та наносити розміри відповідно до державних стандартів, накладати штрихування. Закінчивши навчання Autocad, всі випускники будуть володіти всіма прийомами роботі зі створення повноцінних креслень, що задовольняють сучасні вимоги.

Також вони отримають посвідчення встановленого зразка та зможуть успішно працевлаштуватися в будь – які проектно – будівельні, торгові фірми, організації, що продають оздоблювальні матеріали для будинків та офісних приміщень, а також в студії дизайну. Ось такий короткий список посад, на котрі зможуть претендувати наші випускники: помічник дизайнера в групі дизайнерських розробок, розробник дизайну, художник – дизайнер та інші.

ЗАНЯТТЯ З AUTOCAD

У процесі навчання на курсі Ви навчитеся багатьом прийомам практичного креслення, ознайомитеся з різноманітними видами креслень, опануєте їхні особливості в галузі застосування. Будете орієнтуватися в будівельних, машинобудівельних та інших проектах, ознайомитеся з можливостями 3D – графіки в програмі на прикладі вивчення твердотілого моделювання об’єктів.

Викладачі Учбового Центру є практикуючими спеціалістами, котрі намагатимуться знайти підхід до кожного зі своїх підопічних. Про їхню компетенцію Ви зможете розпитати особисто і вони з радістю Вам розкажуть про свої досягнення. Всі учні самостійно вирішують, коли буде відбуватися наступне заняття. У нас нема типового розкладу для всіх. Ви можете обирати будь – які зручні для Вас дні тижня, а також час. Ваші наставники готові займатися з Вами як вранці, так і пізнім вечором.

Коротка програма курсу autocad виглядає наступним чином:

- створення креслення;
- вивчення основних властивостей об’єкта;
- побудову графічних примітивів, що є основою зображень;
- створенню складних графічних примітивів;
- доступні інструменти для редагування зображень, їхнє застосування;
- методи налаштування режимів. Прийоми практичного креслення;
- вивчення можливостей системи, що забезпечують ефективну роботу з масштабними та складними зображеннями на маленькому екрані;
- правила формування як креслення конструкторської документації;
- блоки, їхнє створення та застосування;
- користувальницькі системи координат, робота з ними;
- проставлення розмірів на креслень;
- налаштування режимів креслення, розмірні стилі.

Ще інформація за курсом: Курси Автокад 3D

Навчання AutoCAD 2014 - Дадуть:

Навчання AutoCAD 2014 в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?