Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Курси просунення та оптимізації сайтів в Києві.
Коли тільки з’явилися перші пошукові машини, мало хто припускав, що з часом ледь не весь рекламний бюджет компаній плавно перекочує до інтернету. Але ж зараз інтернет – реклама стала в рази менш вигідним  вкладенням засобів. Всесвітня павутина – набагато ефективніший майданчик для такої справи. Навіщо створювати гарний web – ресурс, якщо ніхто не буде бачити його? Курси просунення та оптимізації сайтів якраз є рішенням цієї проблеми.

В штаті більшості організацій є спеціаліст, що відповідає за високі положення сайту компанії у видачі пошукових систем, у випадку України це, як правило, Гугл, Яндекс. Спеціаліст, котрий займається SEO – оптимізацією повинен володіти високою кваліфікацією; мати досвід, що дозволяє підтримувати сайт на верхніх позиціях видачі пошукових систем, з часом збільшуючи кількість запитів чи, так званого, семантичного ядра.

Достойний досвід може бути сформований після проведення ретельного аналізу отриманих знань у галузі SEO, успішного просунення різноманітних сайтів. Технічні аспекти роботи з ними вкрай важливі і, якщо таких навичок нема, то їх можна отримати, потренувавшись у роботі з однією з CMS чи, записавшись на курси Joomla, де всім нюансам навчать на конкретних прикладах. Блискучі успіхи клієнтів Учбового Центру підтверджують, що пропоновані нами курси просунення та оптимізації сайтів сприяють професійному зростанню працівників, котрі працюють в цій галузі.

ОПТИМІЗАЦІЯ ТА ПРОСУНЕННЯ САЙТІВ

Навчання проводиться викладачами, що мають відповідні сертифікати – досвідченими практиками та SEO – оптимізаторами. Дані заняття проводяться за програмою, котра оновлюється та доповнюється постійно. Команда Центру вміщує в себе останні зміни світу SEO. В межах програмної тематики, учні можуть на своїх сайтах оцінити ступінь впливу тих чи інших факторів, отримати рекомендації досвідченого наставника, стосовно подальших дій. Більш детально ознайомитися з авторською методикою курсу Ви маєте можливість, перейшовши ось за цим посиланням.
Всі слухачі опановують принципи інтернет – маркетингу, за допомогою котрих можна впливати на цільову аудиторію; зможуть знайти кращу відповідь на запит користувача, утримати його на сайті; дізнаються, які сигнали мають передавати ПС, в якій кількості, аби їхній сайт був оцінений достойно; зможуть правильно обирати, структуру, що вимагається, котра сподобається як користувачам, так і пошуковим системам. Чекаємо на Вас в Учбово – освітньому центрі!

Ще інформація за курсомРозкручування сайтів

Курси просунення та оптимізації сайтів: Що ми даємо ?

Курси просунення та оптимізації сайтів в Києві. Програма навчання

Запис на курси

Передзвонити ?