Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Курси web розробки в Києві.

Якщо Ви вже знайомі з Веб – дизайном та бажаєте навчитися програмуванню, а також написанню скриптів для створюваних сайтів, то курси web – розробки в нашому Учбовому Центрі будуть дуже доречні. Для тих, хто вже опанував які – небудь мови програмування, наше навчання також буде цікавим. Курси зі створення сайтів передбачають поглиблене вивчення мов програмування, делікатностей взаємодії сервера та клієнта, установок та налаштувань сервера Apache, баз даних MySQL. PHP та MySQL – зручні та найпопулярніші технології, що застосовуються для конструювання динамічних сайтів. JavaScript необхідний для забезпечення зв’язку з користувачем, дозволяє створювати інтерфейс, що змінюється, оброблювати дані, не звертаючись до сервера. Ці технології повинен знати абсолютно будь – який розробник сайтів.

Пройшовши всю пропоновану програму на нашій території, Ви отримаєте базові знання, дізнаєтеся, як об’єднати PHP, MySQL, JavaScript в одне ціле у процесі проектування сайтів. Також зможете опанувати основи MySQL, PHP, будете створювати веб – сторінки на основі цих технологій. Наші практикуючі викладачі навчать своїх підопічних писати сценарії для створення динамічних сторінок сайтів, спираючись на заданий шаблон; розглянуть синтаксис  JavaScript, об’єктну модель документів. Всі ті знання, отримані в нашому Центрі дозволять учням перетворити сайт в справжню динамічний інформаційний осередок. Детальніше в нашій програмі курсу.

WEB РОЗРОБКА

На всіх заняттях будуть надані приклади, що допомагають закріпити вивчений матеріал, практично випробувати всі отримані знання. Навчання дозволить згодом проводити самостійне обслуговування, супроводження web – сайтів, працювати з базами даних, проводити дослідження та професійне програмування різноманітних сайтів. Курси в Учбово – освітньому центрі – це завжди активне долучення слухачів у процес навчання, застосування сучасних методичних матеріалів. Заняття проводяться досвідченими практиками, що мають багатий досвід.

Під час курсу учні зможуть пройти наступні практичні заняття:

- лічильник відвідувань;
- реєстрацію на сайті, вхід, адмінпанель;
- генерацію динамічних сторінок за шаблоном CSS;
- форми навантаження файлів, фотогалереї з PHP та JavaScript;
- коментарі;
- імнтернет – магазин, вибірки товарів, кошик та оформлення замовлень;
- перевірку даних, ведення в форму. Захист від ботів.

Ще статті за курсом: Курси програмування з працевлаштуванням.

Курси WEB розробки - Дадуть:

Курси web розробки в Києві.

Запис на курси

Передзвонити ?