Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси AutoCad для новачків в Києві
Ми пропонуємо Вам пройти шлях від користувача – початківця та до висококласного спеціаліста AutoCAD всього за два місяці! Ви сумніваєтесь, що це можливо? Приходьте до нашого Центру та впевніться в цьому!

У нас Ви зможете пройти Курси AutoCAD для новачків чи підвищити кваліфікацію, якщо Ви вже є спеціалістом. Після закінчення навчання ми видамо Вам державний сертифікат, котрий разом з міцною платформою знань та навичок в рази підвищить Вашу затребуваність на трудовому ринку. Не слід втрачати час, запишіться просто зараз та розпочніть шлях до успіху!
До навчання наших клієнтів візьмуться практикуючі викладачі, котрі окрім знань в даній галузі мають ще й неабиякі викладацькі здібності. Вони покажуть Вам ази креслення, допоможуть подолати труднощі, дадуть поради, котрі дуже допоможуть в майбутній роботі за спеціальністю. Вже багато людей пройшли курси у нас та таким чином змінили своє життя на краще. Тепер настала Ваша черга! Мета команди нашої території полягає в тому, аби її учні змінили своє життя на краще, адже наші випускники  - це наше обличчя, видимий результат, роботи, що була нами зроблена.

Залиште заявку на сайті, заповнивши невелику анкету. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом доби і Ви зможете отримати необхідну інформацію про навчання, поставити питання, що цікавлять.

КУРСИ AUTOCAD З ВИКЛАДАЧАМИ УЧБОВОГО ЦЕНТРУ

Курси AutoCAD для новачків підходять початківцям, спеціалістам, викладачам. Учбова програма будується за модульним принципом, в залежності від Ваших першопочаткових знань та цілей. Ви зможете обрати оптимальне інформаційне наповнення курсу: базове, розширене та вузькоспеціалізоване навчання AutoCAD. Для детального ознайомлення з нашою авторською програмою курсу Ви можете почитати цю сторінку.

Базовий курс ідеально підійде тим, хто вирішив опановувати програму з нуля, користувачам – початківцям. Цей курс передбачає проведення теоретичних лекцій. Рішення прикладів на практиці, заняття на комп’ютері, що спрямовані на навчання саме користувачів – початківців.

У процесі навчання за програмою розширеного курсу, Ви дізнаєтеся про додаткові функції програми, ознайомитеся з основами тримірного моделювання, опануєте всі тримірні можливості програми, також вивчите тонкі налаштування системи автоматизованого проектування. Це дозволить Вам на повну міць застосовувати ПЗ в роботі, вирішувати цілий ряд вузькоспеціалізованих робочих завдань.

Обирайте AutoCAD!

Ще додаткова інформація за курсом: Курси AutoCAD CIVIL 3D

Курси Autocad для новачків - Дадуть:

Курси AutoCad для новачків в Києві

Запис на курси

Передзвонити ?