Курси AutoCad Базовий курс в Києві.


Курси Autocad (Базовий курс)
розрахований на спеціалістів інженерних спеціальностей, архітекторів, студентів, дизайнерів та інших. Пройшовши курс Autocad, Ви отримаєте навички роботи в AutoCAD та Inventor, вивчите інструменти 2D та 3D - проектування, навчитеся грамотно оформлювати конструкторську документацію, створювати якісні презентації та багато іншого.

Команда Учбового Центру дасть своїм слухачам всі та знання, котрі необхідні для повноцінної щоденної роботи зі створення як простих, так і складних дизайнерських проектів. У нас викладають тільки практикуючі спеціалісти, котрі вміють грамотно пояснити та дати відповіді на питання навіть найвимогливіших та найдопитливіших клієнтів. Весь учбовий процес становить собою дружнє спілкування між сторонами. Якщо у Вас виникають питання – відразу ж ставте їх! Викладачі націлені дати Вам максимум інформації.

Після закінчення навчання випускники отримають сертифікат, котрий буде підтверджувати отримані знання та вміння, він допоможе значно підвищити конкурентоспроможність на ринку праці, рівень довіри до Вашої професійної компетентності.

Також пропонуємо Вам ознайомитися з нашою учбовою програмою курсу - Детальніше тут.

Наші курси дадуть Вам можливість:

- проходити навчання у висококваліфікованих викладачів;
- відразу ж застосовувати отримані знання на практичних прикладах;
- обирати курси, котрі будуть відповідати саме Вашим потребам;
- обирати зручний для Вас час проведення занять;
- після закінчення навчання отримати сертифікат встановленого зразка;
- придбати високий рівень кваліфікації.

Метою курсу є вироблення та закріплення базових навичок роботи з популярною програмою з технічного креслення, проектуванню. Наші курси Autocad (Базовий курс) дадуть Вам досить знань для того, аби без помилок та труднощів створювати та редагувати двомірні об’єкти, оптимально організовувати свою роботу в програмі AutoCAD, компонувати свої креслення.

Ще статті за курсом: Курси AutoCAD для інженерів.

Курси AutoCAD Базовий курс.

Курси AutoCad Базовий курс в Києві. Програма навчання

Запис на курси

Передзвонити ?