Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!

Хто такий логіст

Логіст займається організацією доставки продукції та її подальшим складуванням, формує підхожу схему постачання. Також у обов’язки такої людини входить аналіз ринку транспортних послуг всілякі розрахунки, пошук вірних партнерів, координація всіх заходів та підготовка документації. Якщо це грамотний логіст, то у нього завжди в запасі буде пара варіантів доставки продукції. Форс – мажорні ситуації для нього не будуть страшні ніколи, адже він знає запасний шлях і не один, до того ж. працює він в департаментах чи ж відділах різноманітних великих підприємств. Також така посада вакантна в спеціалізованих логістичних фірмах, котрі пропонують клієнтам послуги, що стосуються складського зберігання та транспортування іншим фірмам.

Професія: логіст

Працювати логістом не так легко. Ця людина несе відповідальність за продукцію і, якщо вона допустить помилку, то підприємство може занадто багато за неї заплатити. Якщо ж та сама продукція не буде поставлена в терміни, то за цим слідуватимуть збитки. Людині, котра вирішила стати логістом, слід вміти приймати всілякі неординарні рішення. Часто їй доводиться працювати в жорстких часових рамках.

А ще в цьому випадку дуже важливо бути комунікабельною людиною, адже логісту слід вміти знаходити спільну мову з великою кількістю людей, починаючи від вантажників та, закінчуючи представниками митниці. Якщо Ви вирішили віддатися цій професії, то знайте, що Вам обов’язково необхідно оволодіти англійською мовою, адже Ви будете працювати з іноземними партнерами, та й цей критерій є одним з - поміж головних для шукачів.

Запис на курси

Передзвонити ?