Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Хто такий логіст

Логіст займається організацією доставки продукції та її подальшим складуванням, формує підхожу схему постачання. Також у обов’язки такої людини входить аналіз ринку транспортних послуг всілякі розрахунки, пошук вірних партнерів, координація всіх заходів та підготовка документації. Якщо це грамотний логіст, то у нього завжди в запасі буде пара варіантів доставки продукції. Форс – мажорні ситуації для нього не будуть страшні ніколи, адже він знає запасний шлях і не один, до того ж. працює він в департаментах чи ж відділах різноманітних великих підприємств. Також така посада вакантна в спеціалізованих логістичних фірмах, котрі пропонують клієнтам послуги, що стосуються складського зберігання та транспортування іншим фірмам.

Професія: логіст

Працювати логістом не так легко. Ця людина несе відповідальність за продукцію і, якщо вона допустить помилку, то підприємство може занадто багато за неї заплатити. Якщо ж та сама продукція не буде поставлена в терміни, то за цим слідуватимуть збитки. Людині, котра вирішила стати логістом, слід вміти приймати всілякі неординарні рішення. Часто їй доводиться працювати в жорстких часових рамках.

А ще в цьому випадку дуже важливо бути комунікабельною людиною, адже логісту слід вміти знаходити спільну мову з великою кількістю людей, починаючи від вантажників та, закінчуючи представниками митниці. Якщо Ви вирішили віддатися цій професії, то знайте, що Вам обов’язково необхідно оволодіти англійською мовою, адже Ви будете працювати з іноземними партнерами, та й цей критерій є одним з - поміж головних для шукачів.

Запис на курси

Передзвонити ?