Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Дизайнер інтер'єрів квартир та офісів

Сьогодні робота з дизайнами інтер’єрів по праву є однією з – поміж найзатребуваніших, відносно галузі дизайну. Клієнтами таких працівників можуть бути не тільки люди з високим достатком, але й ті, що представляє середній клас. Кожен з нас хоче облаштувати своє житло чи ж місце роботи таким чином, аби воно було максимально комфортним та затишним, тому зовсім не дивно, що до послуг таких працівників стало вдаватися багато людей різноманітних шарів населення. Якщо ми торкнулися теми офісів, то варто сказати, що стало з’являтися все більше підприємств, котрі виділяють фінанси в оформлення особистих приміщень. З цього виходить висновок наступний: обрати професію дизайнера інтер’єру означає – обрати професію затребувану та імениту.

Як постановила Міжнародна Асоціація Дизайнерів Інтер’єрів, дизайнер інтер’єру це такий спеціаліст, у котрого є необхідна освіта та досвід діяльності. Діяльність такої людини спрямована до підвищення рівня функціональності та якісності ступеню інтер’єру.

Деякі майстри вважають, що якщо з певним гумором поглянути на процедуру побудови інтер’єру, то сформується така постановка дій для людей, що беруть участь у всій цій процедурі:

  • Клієнт. Він представляє фінанси для того, аби можливо було виконати весь обсяг роботи, котрого він потребує;
  • архітектор. Займається проведенням планування об’єкта відповідно намальованим власноруч фасадом та особистим розумінням того, що це дійсно добре;
  • будівельник. Ця людина проводить акт матеріалізації, котрий був продуманий архітектором. Так як в точності реалізувати те, що  було продумано, не вийде все одно, то матеріалізація буде тільки приблизна;
  • дизайнер. Такий працівник редагує роботу будівельника та архітектора.

Як ми бачимо, нинішній дизайнер інтер’єру не займається заради мистецтва, він підлаштовується під своїх клієнтів. Як результат, його обов’язки встановлюються вподобаннями та інтересами замовників, але ніяк не особистим натхненням чи поривами. Грамотний спеціаліст такого спрямування повинен відповідно розуміти техніку малюнка, ергономіку, живопис, скульптуру. Також такій людині необхідно бути комунікабельним, мати творчу уяву. Звичайно, дизайнеру слід вміти гарно малювати та розбиратися в 3D-Max -  PhotoShop і це тільки мінімум з того, що необхідно. Буде дуже добре, якщо він буде розуміти ArchiCAD та Autodesk VIZ, а це вже графічні програми, з котрими працюють архітектори.

Розгляньмо головні етапи діяльності дизайнера інтер’єра! Для початку, він організовує робочий простір та планує свою подальшу діяльність, а це зонування приміщень та заміри, а ці компоненти є базою для всіх дизайнерських проектів. Після цього він займається ескізами. Це можуть бути виконані власноруч малюнки чи ж комп’ютерні моделі.

Коли він займається ескізами, то йому необхідно взяти до уваги чіткі технічні параметри, а також він встановлює матеріали, з котрими йому необхідно буде працювати для виконання проекту. Коли план вже готовий, то дизайнер обговорює його з клієнтом і, частіше за все, відбувається так, що в нього доводиться не один раз вносити корективи та перероблювати.

Професія: дизайнер інтер’єру

Коли представлений цілісний вигляд приміщення та всієї обстановки, то цей працівник продумує, що доведеться робити для того, аби втілити всі замисли технічним чином. І тепер дизайнеру необхідно перевтілитися в інженера – архітектора. Він виконує креслення та встановлює всі техдрібниці даного проекту. Початок береться від замірів та закінчується описом оздоблювальних матеріалів. Також, в цій справі необхідно знати, як працює сантехнічна система, вентиляційна, електрична.

У висновку сумісної роботи замовника та дизайнера формується не тільки квартира чи ж офіс, а повноцінний осередок для проживання. Інтер’єр, котрий виконає дизайнер, повинен бути навіть набагато краще, ніж той, що тільки міг собі уявити клієнт. В цьому і полягає весь професіоналізм. Як наголошує статистика, цей працівник витрачає на переговори зі своїм клієнтом понад 50% від всього робочого часу.

В принципі, ця робота підійде екстравертам, бо саме вподобання та запити іншої людини у висновку встановлюють задачі для представників цієї професії. Не думайте, що дизайнер інтер’єру це людина, що присвячує час тільки творчості. Це не просто художник, він ще й менеджер дизайн – проекту. Також, на нього покладена величезна відповідальність. Необхідно підписати договори, сформувати варіанти, взяти до уваги всі побажання свого замовника, впоратися з конфліктними ситуаціями. Тому самі розумієте, що самою творчістю у такому випадку не обійтися. Не забувайте про наявність лідерських задатків, орієнтування в ринку, розумінні юридичної сторони питання.

Частіше за все, дизайнери інтер’єру, якщо вони професіонали, то отримують до 1500 доларів, а якщо ж Ви новачок, то менше – 500. Багато підприємств пропонують для таких працівників дохід, а також деякі проценти від замовлень, що були виконані. Як висновок – Ваш прибуток може бути і вище, ніж 1500 доларів. Якщо Вам небайдужа Ваша кар’єра, то спробуйте отримати посаду в дизайн – бюро, що займаються інтер’єрами. Там у Вас може бути пристойне кар’єрне зростання, і Ви отримаєте шанси для того, аби стати керівником проекту, а у таких людей дохід рівняється 3000 доларів.

Запис на курси

Передзвонити ?