Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Аудиторська діяльність

Головною її метою є установка достовірності звітності та перевірка, відносно відповідності всіляких гос – та фін – операцій до сучасного законодавства. Варто зробити особливий акцент на тому, що аудиторські підприємства та самі аудитори не можуть бути долученими в інші види підприємницької діяльності. Всі аудиторські перевірки поділяються на ініціативні та обов’язкові. Її реалізують лише після отримання ліцензії.
Фізична особа має можливість проводити аудиторську діяльність тільки за наявності Кваліфікованого атестата Міністерства фінансів. Для цього слід мати досвід діяльності у відповідній галузі, економічну чи ж юридичну освіту та пройти певні екзамени. Подібних буває всього чотири види.

Найчастіше підприємства потребують спеціалістів, у котрих є атестат спільного аудиту. В спеціалістах банківського аудиту, позабюджетних фондів чи ж аудиту бірж, зацікавлені значно рідше.

Професія: аудитор

У великих підприємствах та холдингах свою діяльність ведуть спеціалісти, котрі знають суть внутрішнього аудиту. Таких працівників називають бухгалтерами – ревізорами. Якщо Ви аудитор з високою кваліфікацією, котрий ставить собі за мету високу заробітну плату своєї праці, то у такому випадку необхідно знатися на GAAP – системою бухгалтерського обліку. І вона повинна бути не тільки не тільки нашою, але і  західною. На сьогодні, практично, всюди вимагають знання SUN.

В період кризи аудиторські підприємства мали дуже мало роботи. Але у грамотних спеціалістів, котрі свою діяльність ведуть в закордонних аудиторських компаніях, сума майже не впала. Можна впевнено сказати про те, що в галузі аудиторської діяльності, як і в більшості інших, поки не сформувались певні середні норми оплати праці.

Запис на курси

Передзвонити ?