AutoCad 2011 учбовий курс в Києві.
Autocad 2011 учбовий курс
необхідний спеціалістам – початківцям: інженерам, конструкторам та дизайнерам, котрі хочуть бажають підвищити кваліфікацію та значимість, а також стати незамінними спеціалістами на ринку праці. Навчившись роботі в Autocad, Ви отримаєте можливість створювати проектні креслення високої точності, акуратні без помилок, з можливістю легкого масштабування та компонування. Неможливо собі уявити будівельний бізнес без архітектурного та технічного проектування, всі будівлі та споруди проходять етап розробки. При цьому, створений ескіз ретельно продумується, проробляється та погоджується із замовником.

В таких умовах роботи необхідно швидке та точне внесення редагувань в створені схеми та одночасно з цим, змінюються всі зв’язані моменти проекту. Раніше ця титанічна праця виконувалася власноруч, але прогрес не стоїть на місці і тепер відповідне програмне забезпечення пропонує велику кількість функцій, що призвані полегшити всі робочі процеси та позбавити від помилок.

AutoCad 2011

Ми пропонуємо autocad 2011 учбовий курс, пройшовши котрий, будь – який спеціаліст зможе оволодіти основними прийомами роботи в програмі, навчиться виконувати технічні креслення, створювати 2D та 3D – об’єкти. Матеріал на курсах  вивчається послідовно. Наші викладачі допоможуть легше опанувати можливості програмного пакету, вивчити його функції. Навчання ведеться в невеликих групах, оптимальних для якісного відпрацювання матеріалу з кожним слухачем. Також Ви можете ознайомитися з переліком нашої індивідуально складеної програми курсу - Детальніше.

Аби повноцінно навчатися на даних курсах, необхідно мати мінімальний рівень знань персонального комп’ютера. Програму autocad відрізняє інтуїтивна зрозумілість інтерфейсу, набір операцій легкий для засвоєння, але все це тільки база для опанування всіх її корисних можливостей, що так полегшують роботу спеціалістів.

Учбовий процес передбачає мінімум теорії, а це означає, що навчання буде відбуватися цікаво, адже на практиці набагато цікавіше зрозуміти всі тонкощі програми та запам’ятати ключові поняття. Пройшовши учбовий курс у нас, Ви будете повністю готові до роботи за спеціальністю, ми дамо Вам базу для подальшого розвитку та удосконаленню в професійному плані.

Чекаємо на Вас!

Ще статті за курсом: Інтерактивний курс AutoCAD

AutoCAD 2011 учбовий курс - Дає:

AutoCad 2011 учбовий курс в Києві.

Запис на курси

Передзвонити ?