Увага!!! Незважаючи на те, що наші філії закриті на карантин до 24 квітня, у Вас є чудова можливість пройти наші курси online! Проведіть вільний час з користю! Запишіться на курси online! Отримуйте освіту не виходячи з будинку!
Сергій - ПК для початківців

Сергій закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування в Києві у 2015 році за напрямом «Технологія деревообробки».
Навички й корисні вміння фахівця:
    • Просунутий рівень використання PC – професійне володіння Excel, MS Word, VBA (може автоматизувати роботу з допомогою макросів).
    • 7 років досвіду роботи у сфері проектування, конструювання, складання корпусних меблів.
    • Високий рівень володіння програмами для конструювання і 3D-візуалізації AutoCAD, Компас 3D, Базис Меблевик, ViyarPRO, PRO100.
    • Досвід роботи в системі автоматизованого проектування Solidworks.
    • Обладнання та технологія розкрою плит і лісоматеріалів.
    • Вільно володіє російською, англійською та українською мовою.
    • Проведення розрахунку енергоресурсів виробництва, продуктивності станка, а також норм витрати матеріалу.

Головні якості Сергія – стресостійкість, багатозадачність, аналітичний розум, вміння вирішувати завдання, що вимагають комплексного підходу.
З 2016 по 2019 працює викладачем в Національному університеті біоресурсів і природокористування, де веде дисципліни «Технологія дерев'яного домобудівництва», «Конструювання і дизайн виробів з деревини», «Технологія столярних виробів».

З 2014 по 2016 рік працює у сфері промисловості та виробництва на посаді дизайнера-конструктора ТОВ "Луч".
Досвід викладацької діяльності в університеті дозволяє Сергію дохідливо роз'яснювати студентам Навчального Центру нюанси роботи в складних програмах інженерної графіки. Багатий досвід практичної роботи, пов'язаний з безпосередньою реалізацією проектів, дозволяє розглянути всю задачу цілком, і вже на етапі конструювання враховувати важливі деталі. Високий рівень володіння англійською мовою дозволяє йому ефективно проводити уроки з іноземними студентами.

Запис на курси

Передзвонити ?