Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!
Денис - Створення сайтів

Денис викладач курсів, знає все про створення сайтів і їх оптимізацію, оскільки був залучений на всіх етапах створення ресурсу, починаючи з розробки макета і верстки, закінчуючи налаштуванням кампанії в Google AdWords.
Денис здобував освіту в Київському вищому інженерному радіотехнічному училищі в 1996 році за спеціальністю «Автоматизовані системи управління».

Навички й досвід фахівця:
    • Знання HTML, CSS, PHP і JavaScript – інструменти гіпертекстової розмітки та програмування для створення сайтів.
    • Досвід роботи з налаштуванням і оптимізацією інтернет-магазинів.
    • Joomla – досвід роботи з системою на всіх етапах, починаючи зі встановлення на хостинг, закінчуючи встановленням додаткових модулів, плагінів, налаштуванням окремих компонентів. Корекція коду в Joomla і створення кастомних шаблонів.
    • Досконало володіє російською та українською мовою, знає англійську на базовому рівні.
    • Використовує в роботі програмні інструменти для створення і обробки графіки Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDRAW.
    • 19 років досвіду роботи в галузі дизайну та поліграфії.
    • Два роки досвіду копірайтингу.
    • Впевнений користувач офісних програм Word, Excel, PowerPoint.
    • Пакети для верстки Quark Xpress і Adobe InDesign – професійний рівень.
    • Використання інструментів Brackets і Adobe Dreamweaver для написання коду на HTML.
    • Пошукова оптимізація сайтів.

Є членом громадського руху «Поступ». На даний момент викладає в Навчальному Центрі IT-Столиця і працює над власними проектами.
Денис – фахівець з досвідом роботи 17 років у сфері розробки сайтів з нуля, їх технічної підтримки, пошукової оптимізації та просування. Почав займатися веб-дизайном з 2002 року і за цей час набув велике портфоліо з робіт, зроблених для реальних замовників.

Як викладач курсів веб-дизайну він поділиться своїми напрацюваннями та навчить вирішувати всі складнощі, що виникають при створенні сайту. Якщо ж студенту необхідно просунути свій сайт в пошукових системах, то і в цьому Денис – професіонал з безліччю прикладів проектів для замовників.

Викладачі курсу

Денис - Створення сайтів

Денис - Створення сайтівДенис викладач курсів, знає все про створення сайтів і їх оптимізацію, оскільки був залучений на всіх... Детальніше

Дмитро - Веб дизайнер

Дмитро - Веб дизайнерСьогодні практично будь – яке підприємство, неважливо, державне чи приватне, має веб – сайт на... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Наші клієнти

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

15.03.2020 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

13.03.2020 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

12.03.2020 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

11.03.2020 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти учбового центру після закінчення курсів отримають сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою, сертифікат про успішне закінчення навчання.

Наші клієнти

Запис на курси

Передзвонити ?