Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Базовий курс програмування в Києві.

Якщо Ви хочете навчитися писати програми, дізнатися важливі основи цього захоплюючого процесу, то для цього просто необхідно пройти базовий курс програмування в нашому Учбовому Центрі. Його клієнти легко опановують всі вершини даної професії, навіть якщо ніколи раніше не зіштовхувалися із написанням програм. Багато людей вважають професію програміста дуже складною для опанування, але це далеко не так! Людям було б незайвим почати розуміти, що міститься в коді програм, перестати наймати програмістів для внесення кожної дрібної зміни та замість цього робити все самостійно. Якщо в дитинстві Ви погано розуміли інформатику, то не варто, виходячи з цього,  ставити на собі хрест, вважаючи, що програмування це вершина, на котру здатні піднятися тільки декотрі. Опанувати цю галузь може кожен, маючи мету та бажання.

Базовий курс програмування в Учбовому Центрі допоможе Вам розвіяти сумніви та якісно вивчити дану спеціальність. Більше детальніше про учбовий процес Ви зможете дізнатися в нашій учбовій програмі курсу - Детальніше.

Дану програму буде корисно пройти всім, хто:

- бажає вивчити основи програмування;
- раніше ніколи не програмував;
- програмував, але зіштовхнувся з багатьма труднощами;
- хоче поліпшити знання, доповнити та систематизувати;
- самостійно вивчав програмування;
- має бажання отримати базові знання;
- планує серйозно займатися програмуванням.

Що дасть базовий курс програмування саме вам?

- знання основних питань програмування;
- здобуття правильних ходів думок, властивих програмістам;
- вміння будувати алгоритми;
- базу, на котру легко будуть нарощуватись знання у майбутньому;
- здатність застосовувати отриману інформацію в будь – якій з мов програмування.

Ключові вимоги до слухачів мінімальні: їм всього лише необхідно вміти виконувати елементарні дії на комп’ютері.
Якщо Ви вже маєте знання чи досвід в цій галузі, зіштовхувалися з написання програм будь – якою мовою, то це чудово. Під час навчання викладачі Учбового Центру будуть спиратися на знання, свого учня, котрі він має та продовжувати працювати далі, але ні в якому разі не починати розбирати їх детально знову. На наших заняттях слухачі здобувають знання основ, котрі дають можливість їм у майбутньому самостійно грамотно писати програми.

Всі викладачі нашого Учбового Центру є на даний момент досвідченими практиками. Вони надають свої послуги з понеділка і по неділю, зранку та до вечора. Ми пропонуємо за свої послуги досить демократичні ціни, а також перелік акцій та знижок, про котрі можна дізнатися у наших консультантів. Заняття проводяться в групах чи індивідуально для слухача. У нас групи мінімального формату, тому в кожну з них зараховується три охочих.

Навчитися програмувати зовсім нескладно, повірте!

Ще статті за темою: Навчання програмуванню

Базовий курс програмування - Дає:

Базовий курс програмування в Києві.

Запис на курси

Передзвонити ?