Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Курси AutoCad для інженерів в Києві.
Курси Autocad для інженерів
становлять собою практичне керівництво із застосування в роботі систем автоматизованого проектування під назвою AutoCAD. Пройшовши курс, Ви вивчите всі функціональні можливості програми. Програма курсу підійде як для навчання новачків, так і для більш досвідчених користувачів. Курси Autocad для інженерів – це свого роду посібник, присвячений сучасним інформаційним технологіям. Курс передбачає навчання студентів, що вивчають універсальну систему для автоматизованого проектування AutoCAD заочно чи в аудиторії. Його можуть проходити навіть учні з нульовим рівнем підготовки.

Ми навчимо орієнтуватися в командах та інструментах AutoCAD, Ви вивчите всі нюанси роботи в програмі в процесі захоплюючого діалогу з практикуючим викладачем, всі знання будуть відпрацьовуватися – таким чином вони краще закріпляться.

Учням Учбового – освітнього центру слід буде виконати багато вправ різного ступеню складності. Результатом такого навчання стануть навички виконання ключових геометричних побудов, ізометричних та ортогональних креслень на площинах в тримірному просторі.

НАВЧАННЯ AUTOCAD

Учбовий курс призначений для тих, хто бажає за короткі терміни опанувати AutoCAD та надалі застосовувати його для роботи. У нас Ви навчитеся швидко та точно креслити, надавати розміри та готувати креслення до друку. Курс буде відмінним доповненням до загальної кваліфікації дизайнера, архітектора, інженера. Він знадобиться студентам, а також тим, хто також працює з 3ds Max та при цьому змушений застосовувати AutoCAD – креслення. Також для вас надаємо на Ваш розгляд нашу індивідуальну програму курсу - ось вона.

З командою Центру кожен слухач стане професійним користувачем AutoCAD, буде швидко створювати креслення, оформлювати їх відповідно до встановлених вимог ЄДКД та СПДБ; навчиться без труднощів застосувати текстові стилі, розмірні образи, проводити маніпуляції з блоками; готувати багатолистові креслення.

Подібний курс для професіоналів допоможе підготовленим користувачам AutoCAD. Вони зможуть вивчити можливості тримірного твердотілого моделювання, в результаті набуття таких знань  вони зможуть отримувати тримірні моделі об’єктів чи виробів. Такий курс незамінний для професійних конструкторів, архітекторів, студентів профільних спеціальностей.

Ще статі за курсом: Навчання AutoCAD 2014

Курси AutoCAD для інженерів - Дадуть:

Курси AutoCad для інженерів в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?