Комп’ютерні курси для дітей в Києві..

За даними досліджень, понад половина українських родин мають персональний комп’ютер. Також не секрет, що часто сучасні діти орієнтуються в комп’ютерних технологіях набагато краще своїх батьків. Але часто трапляється так, що в багатьох випадках маленькі діти віддані самі собі, у тому числі й за комп’ютером.
В результаті цього вони безконтрольно просиджують за комп’ютером багато годин, не тільки псуючи зір та поставу, але й, застосовуючи комп’ютер лише для ігор.

Через це можна зробити очевидний висновок: комп’ютерні курси для дітей, що проводяться за спеціальною програмою, котра бере до уваги вікові особливості дітей, будуть корисні будь - якій дитині. Наші комп’ютерні курси для дітей, розроблені спеціалістами Учбового Центру. Програма даного курсу унікальна, вона розрахована на вивчення функцій ПК, опанування практичними навичками застосування його можливостей з користю, для розвитку особистості, а не для її деградації.

Чи необхідне вашій дитині знання комп’ютера?

Багато батьків ставлять собі це питання: як прибрати непотрібну пильну увагу дитини від комп’ютера? Ми сміливо заявляємо, що відволікти дитину від захоплюючих комп’ютерних ігор можна лише, зацікавивши її чимось цікавим.
Шукати необхідну інформацію в Інтернеті може бути цікаво і це найперше, що приходить в голову. Дитина може підготувати та акуратно оформити реферат на цікаву для нього тему, допомогти батькам у створенні гарної яскравої презентації. Знаючи принципи роботи на комп’ютері, це зробити дуже легко.

А ще можна створити самостійно базу даних книг, що містяться в домашній бібліотеці, скласти статистику сімейних поїздок та витрачених на них засобів – цей список можна продовжувати вічно. Очевидно, що маючи необхідні знання, навіть молодший школяр зможе зробити комп’ютер надійним помічником на сі випадки життя.

Комп’ютерні курси для дітей доведуть, що комп’ютер – це далеко не іграшка! На наших заняттях діти зможуть дізнатися, як перетворити комп’ютер у чарівну паличку, в надійного помічника  на кожен день.

Учбовий Центр – це саме те  місце, де діти можуть опанувати створення сайтів, написання програм, вивчити тонкощі комп’ютерного дизайну. Навчаючись у нас, Ви завжди будете лишатися в курсі останніх новинок світу IT!
Додаткова інформація за курсом: комп’ютерні курси.

Комп’ютерні курси для дітей: Що ми даємо ?

Комп’ютерні курси для дітей в Києві. Програма навчання

Запис на курси

Передзвонити ?