Безкоштовні консультації з профорієнтації від IT Столиці - Онлайн курси

Що означає фраза "Я визначився(лась) з професією"? Коли учня школи або коледжу підштовхують до вибору своєї справи, він рано чи пізно скаже: "Добре, я буду лікарем/маркетологом/айтішником" і т.д. Всі зітхають з полегшенням, наймають репетиторів для здачі екзаменів, обирають ВНЗ, вступають - начебто сценарій райдужний. Але потім, вже у студентський період, людина розуміє, що зовсім не так уявляла собі специфіку роботи, не знає, на чому саме хоче спеціалізуватися. В результаті маємо розгубленість, хаотичні спроби пробувати себе в чомусь іншому і опускання рук через невдачі.

Наш навчальний центр вирішив не просто вказувати на перспективи професій, а дати чітке уявлення про обрану роботу, аж до списку посадових обов'язків на прикладах маленьких і глобальних компаній. Під час спілкування з учнями старшої школи ментори IT Столиці підготують слухачів:

  • до моніторингу ринку праці в Україні та світі,
  • обґрунтованого визначення своїх індивідуальних схильностей,
  • до аналізу професії зсередини,
  • до вибору між невідкладним вступом і продуманим gap-year.

У проєкті "Проти профдезоріентаціі" візьмуть участь ментори-практики IT Столиці за напрямками бізнес-рішень, програмування, графіки та дизайну, маркетингу. Вони встигли постажуватися, знайти першу роботу, перейти з маленького відділу у великий, зайнятися фрілансом - словом, готові об'єктивно представити слухачам всі плюси і мінуси різних форматів роботи.

Фахівці також вкажуть на зв'язки між різними галузями: наприклад, про застосування робототехніки в перспективній аграрній справі або ролі творчості в банківському секторі.

Запрошуємо до співпраці школи, коледжі, ВНЗ, молодіжні центри та батьківські колективи. Ми безкоштовно проведемо зустріч з учнями і студентами за вашим запрошенням. Звертайтеся до адміністрації за телефонами або поштою, вказаними в розділі Контакти: https://itstolytsa.ua/uk/kontakty.

Запис на курси

Передзвонити ?