Як заробляти на 3D моделюванні? Навчальний Центр


 

Поняття 3D-моделювання має на увазі створення тривимірних об'єктів в таких програмних пакетах, як 3Ds Max, Maya, ZBrush та інші. Існує достатньо способів отримати вигоду від навичок тривимірного моделювання. Розповідаємо про них в матеріалі.


 

Робота дизайнером-візуалізатором

Цей напрямок - один з найбільш швидко зростаючих. Як відомо, процес будівництва йде завжди і всюди, а багато хто з нас хоче жити в приміщенні з унікальним інтер'єром. Щоб стати повноцінним дизайнером, недостатньо знання 3D-графіки, потрібно опанувати ще кілька областей, серед яких креслення, ведення проєктної документації, застосування оздоблювальних матеріалів, правила розміщення меблів. Також візуалізатори інтер'єрів можуть працювати в парі з дизайнерами. У цьому випадку обов'язки дизайнера і візуалізатора чітко розмежовані, останньому не бажано проявляти ініціативу щодо дизайну, за це відповідальний окремий фахівець.

Робота в дизайнерському або рекламному агентстві

До послуг 3D-модельєра вдаються при розробці рекламних матеріалів і унікального брендового дизайну. Ви можете працювати на постійній зайнятості в компанії або братися за окремі проєкти агентства. Другий формат не завжди гарантує стабільний дохід, хоча і має перевагу: вам не доведеться витрачати час на пошук замовника, що нелегко дається фрілансерам.

Робота на біржах фрілансером

Замовлення можуть бути різними, від створення моделі стіни або стільця до тривимірних моделей складних верстатів і багатоповерхових маєтків. Враховуйте, що проєкти, які віддають фрілансерам, в середньому дешевше. Для того, щоб отримати дорогий проєкт, потрібно скрупульозно шукати замовника і вміти представити себе і свою роботу. Щоб увійти в професію з привабливим портфоліо, братися за вигідні замовлення на фрілансі або підвищити шанси на отримання місця в компанії, рекомендуємо пройти курс з 3D-моделювання в IT Столиці.

Ресурс про комп'ютерну графіку

Створення власного сайту, блогу чи форуму про комп'ютерну графіку, які вміщують в себе якісні уроки і цікаві корисні статті, може виявитися досить успішним проєктом. Канал про тонкощі комп'ютерного моделювання в YouTube - ще один з непоганих варіантів. У всякому разі, в обох випадках заробіток базується на розміщенні реклами. Тож доведеться ще трохи дізнатися про маркетинг, піар - або попросити знайомого фахівця дати поради для просування.

Власний навчальний курс з 3д-моделювання

Такий варіант може бути використаний в поєднанні з іншими. Заслуживши визнання завдяки успішним проєктам, можна запропонувати людям платний продукт.

Уроки 3D-моделювання

Один з перспективних варіантів - стати приватним репетитором. Охочих опанувати ази 3D-графіки завжди вистачає, а хороших репетиторів немає. Для початку варто перевірити навички викладання на кому-небудь з друзів або знайомих, зацікавлених темою. І якщо все виходить - сміливо переходити на платне навчання клієнтів. Проводити заняття можна у себе вдома чи за додаткову плату виїжджати на зручну для студентів локацію. Як правило, приватному репетитору потрібно приділяти три-чотири години на день навчанню студентів, щоб вийти на оптимальний рівень зарплати (викладачі беруть від 100 до 350 і вище грн / год).
Перетворіть своє улюблене хобі в заняття, яке принесе вам стабільний дохід!

Запис на курси

Передзвонити ?