Сьогодні практично будь – яке підприємство, неважливо, державне чи приватне, має веб – сайт на просторах мережі інтернет.

Зазвичай, розробка та оформлення сайтів доручається спеціалізованим IT- організаціям. Викладач веб – дизайну – Дмитро це спеціаліст Учбового Центру, котрий відповідає за інтерфейс, структуру веб – сторінок і відмінно виконує свою роботу. Він є практикуючим викладачем, котрий має профільну освіту та чималий досвід. Ба більше, у Дмитра є особливий талант до навчання інших і займається цим він вже 7 років.

Вам не доведеться навчатися чотири роки в університеті. Ви зможете оволодіти майстерністю створення сайтів і для цього необхідно лише пройти курси в нашому Учбовому Центрі. Викладач Дмитро навчить охочих розробці структури сайтів, його модулів, візуального вигляду сайту та багатьом іншим речам.

Сьогодні Дмитро поєднує свою зайнятість на території Учбового Центру із зайнятістю в одній з компаній нашої столиці. Також він іноді займається виконанням окремих замовлень. Свою роботу він любить, тому відноситься до вирішення всіх завдань, що поставлені перед ним, відповідально та вимагає від себе тільки максимуму. 

 

 

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр