Викладач з вищою інженерно – будівельною освітою, працює в галузі будівництва та знає спеціальність «зсередини». Окрім багажу теоретичних знань має цінні навички, свої напрацювання, котрими з радістю ділиться з учнями курсів.
Інна досконало володіє складенням кошторисів з будівництва, має великий досвід підготовки кошторисів водопроводу, земляних, дорожніх робіт, електричних та газових магістралей.

Також має досвід проведення переговорів та затвердження кошторисів з інвесторами, підготовки та оформлення договорів з підрядниками, замовниками.
Професійний кошторисник поєднує в собі знання будівельника та бухгалтера. Такий спеціаліст повинен допомагати будівельникам не просто мінімізувати витрати, але й уникнути проблем, що виникають у процесі роботи.

Формування будівельних кошторисів – один з найважливіших етапів будівництва, адже будь - який проект має у своєму складі кошторисну частину. Ця частина несе в собі інформацію про всі витрати на будівництво, від вартості будівельних матеріалів до підключення побудованих приміщень до різноманітних комунікацій.
Курси кошторисників, що проводить Інна, проходять у формі невимушеного діалогу досвідченого користувача програми та слухачів.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр