Викладач-психолог, бізнес-тренер, має досвід створення та керівництва проектами. Роки успішної психологічної практики, дві вищих освіти та завзяте прагнення до вдосконалення цього викладача, дозволяють вести ефективну викладацьку діяльність, успішно допомагати людям. Оксана має багато вдячних клієнтів в різноманітніших напрямках. У навчанні застосовує ефективні програми та техніки.

Завдяки заняттям з ораторської майстерності кожен зможе навчитися викладати свої думки коротко, оволодіти увагою аудиторії, надавати психологічний вплив на співрозмовника, з легкістю імпровізувати, встановлювати маніпуляцію, не піддаючись їй, спокійно та незворушно відповідати на провокаційні питання. Оксана на своїх заняттях навчить Вас відчувати себе спокійно на публіці, в компаніях, під час захисту диплома. Особливо ці знання знадобляться тим, хто за родом діяльності має постійно спілкуватися з групами людей. Це можуть бути виступи перед колегами, на конференціях та нарадах, проведення презентацій, семінарів, тренінгів та лекцій, складання екзаменів, продажі та реклама.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр