Під час формування програм для навчання за даним спрямуванням, в першу чергу беруться до уваги інтереси слухачів та їхні потреби в підвищенні професійної кваліфікації.
Які переваги навчання саме у цього викладача?
Ірина має великий досвід роботи за даною спеціалізацією. Це означає, що вона не просто теоретик, що володіє великою кількістю цікавих, але даремних знань. Вона – практикуючий спеціаліст, котрий може поділитися цінним досвідом з новачками.
Українські та закордонні компанії, що спеціалізуються на реінжинірингу, для втілення та інтеграції проектів з реалізації новітніх технологій, потребують розумних спеціалістів. Кадри необхідні для функцій управління проектами, систематизації інформації, що є в наявності, та кваліфікованої підготовки спеціалістів.
Будівельні компанії, робота котрих відноситься до галузі промислового будівництва та зведення промислових об’єктів, прагнуть заповнити відповідні компетенції.
Закордонні промислові концерни, виробничі філіали котрих знаходяться на території нашої країни, також потребують кваліфікаційних працівників, котрі готові працювати відповідно до корпоративних стандартів.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua