Автор та чинний бізнес – тренер, що має сертифікати та багатий досвід викладацької діяльності.
Іміджмейкер – це спеціаліст, котрий є дизайнером вражень. Він завжди зможе створювати цілісний образ, розробить цілу систему. Справжній спеціаліст дозволить людині почати усвідомлювати себе, свою значимість, красу, успіх.

На своїх заняттях Катерина дасть учням всі важливі знання з психології створення іміджу, педагогіки, режисури, акторської майстерності, навчить мові тіла, стилістиці та етиці.

Всі ці знання мають високу цінність для процесу створення образу. Це складний процес, котрий залежить від людини, формує думку спільноти.
Аби самостійно створити імідж необхідна сміливість, усвідомлення своїх не самий кращих якостей та ретельна робота над їхнім усуненням. Тільки після цього можна перейти до створення іміджу, підкресленню достоїнств.

Перші зміни зазвичай стосуються зовнішності. Вони полягають у ретельному догляді за шкірою обличчя, контролюванні міміки. Над своїм тілом також необхідно працювати, опановувати правильні жести, поставу, ходу. Аби грамотно підібрати одяг, зачіску, прикраси необхідний естетичний смак. Під час створення іміджу важливо брати до уваги те, що образ впливає на оточуючих в першу чергу.

Внутрішній розвиток також означає багато. Пройшовши даний курс, слухачі можуть опонувати всі тонкощі роботи іміджмейкера

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр