Викладач має понад 13 років досвіду діяльності в галузі ЗЕД.
Займала та займає керівні посади, володіє широким спектром професійних вмінь, має досвід організації функціонування відділів логістики.

Антоніна успішно будує підсистеми закупівельної, складської, транспортної, фінансової, розпорядчої та інформаційної логістики, логістичного сервісу торгових підприємств.
Володіє технологіями просунення продукції та послуг на ринок, відмінно орієнтується в законодавчих нормативно – правових документах з організації та логістики, вантажоперевезень найрізноманітнішими видами транспорту.

Викладач знає основні процеси виробництва, правові основи закупок, зовнішньоекономічної та митної діяльності, реалізації ф’ючерсних закупок. Це далеко не всі навички викладача, що дозволяє їй доносити інформацію доступно, грамотно навчати слухачів всім тонкощам професії менеджера ЗЕД.

Ця професія вимагає високого професіоналізму. Такий спеціаліст в більшості є вирішальним фактором для успіху компанії на закордонних ринках. Саме йому довіряють побудову та підтримку стосунків з іноземними партнерами, налагодження постачань, контроль дотримання законодавства під час оформлення паперів. Саме тому висока затребуваність та рівень оплати кваліфікованих спеціалістів.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр