Тетяна Михайлівна – практикуючий спеціаліст з досвідом роботи понад 10 років. Тетяна навчить Вас всіх тонкощів управління салоном, поділиться особистим досвідом та дасть правильний настрій на ефективну роботу.

Сьогодні професія адміністратора салону краси стає все більш затребуваною та популярною серед жінок. У своїй роботі адміністратор зіштовхується з найрізноманітнішими завданнями, серед котрих спілкування з клієнтами, грамотна організація роботи колективу, рішення проблемних питань та багато іншого.

Навчання у групі Тетяни ідеально Вам підходить, якщо Ви прагнете стати успішним адміністратором салону, перукарні, косметичного салону, за короткий термін засвоїти досконало цю спеціальність. Викладач має високу кваліфікацію, тому зможе доступно та зрозуміло подати інформацію, передати навички та знання.

Звичайно, на перший погляд може здатися, що адміністрування – справа нескладна, однак це зовсім не так. Професія вимагає особливої скрупульозності та хороших організаторських здібностей.

Проходження курсу допоможе Вам почати продуктивно та грамотно працювати, Ви дізнаєтеся багато корисної та необхідної інформації, стосовно тонкощів організації роботи салону краси, отримаєте навички спілкування з клієнтами та персоналом.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua