Заняття адміністраторів готелю – комплексне навчання, котре проводить професійний викладач – практик – Марина Ключева. Вона дасть слухачам вичерпні знання щодо тем основних принципів гостинності, правил функціонування службових підрозділів готелів із врахуванням європейських стандартів. Під час занять викладач приділяє багато часу поведінковим моделям в складних, конфліктних ситуаціях, а також принципам ведення адміністративно – господарчої служби в умовах сучасного готелю.

Готельні курси, котрі проводить викладач, навчать слухачів культурно обслуговувати гостей готелю, створювати для них комфортні умови проживання. Він навчить контролювати своєчасну підготовку готельних номерів для прийому гостей, що прибувають, а також дотримання чистоти.

Пройшовши курси, Ви навчитеся бронювати номери, приймати, розміщувати, інформувати про послуги готелю клієнтів. Також будуть вивчені документи з реєстрації відвідувачів готелю, їхньої виписки, проведення розрахунків та ведення обліку. Ви легко будете складати плани розміщення та прибуття клієнтів та багато іншого.
Під час навчання Марина застосовує авторські техніки, методичні матеріали та вправи.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр