Яна – викладач, філолог, перекладач, лінгвіст. Закінчила Київський інститут імені Т. Шевченка, філологічний факультет за спеціальністю чеська, українська мова та література.

Вона застосовує методичні посібники, розроблені нею на основі останніх напрацювань у галузі освіти. Її програма навчання поєднує в собі велику кількість практичних вправ, цікаву подачу слухачам теоретичного матеріалу, цікаві та якісні методичні посібники.

Перевага занять з Яною в тому, що її метод навчання передбачає індивідуальний підхід, взяття до уваги особливостей кожного учня.

Яна Вам переступити мовний бар’єр легко, з перших занять Ви будете практикуватися в розмовній мові, будувати речення, складати діалоги. Комунікативна методика, що застосовується цим викладачем, завжди дає відмінний результат навчання, адже вона однаково добре підходить для різних категорій учнів.

Викладач допоможе Вам освоїти правильну вимову, надасть можливість пірнути в мовний осередок для більшої ефективності навчання, прищепить любов до чеської мови.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр