Юлія з успіхом закінчила Київський національний університет, отримавши кваліфікацію викладача української мови та літератури.

З цим знаючим та, захопленим своєю роботою викладачем, кожен охочий зможе поетапно оволодіти українською мовою та удосконалити знання, що вже є.

Юлія є автором понад двадцяти методичних посібників для вивчення української мови. Вона неодноразово брала участь в міжнародних конференціях, проходила стажування для підвищення кваліфікації викладача та філолога.

Окрім репетиторської діяльності Юлія успішно працює перекладачем.

Викладач має зрозуміло доносити матеріал до аудиторії слухачів, вносити різноманіття в кожне нове заняття. Вона ознайомить учнів з культурою України, особливостями життя та традицій народу. Занурившись в мовний осередок, учні набагато легше та швидше зможуть матеріал.

Основний наголос Юлія робить на розвитку розмовної мови. При цьому, багато уваги вона приділяє й підвищенню граматичного рівня слухачів, набуттю навичок письма та читання.

Свої заняття викладач проводить за авторськими методиками, котрі ввібрали в себе тільки кращі з доступних методичних розробок світової та української практики.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр