Юлія – досвідчений викладач, котрий постійно спілкується з носіями мови. Частин її роботи проходить в Угорщині, що безсумнівно допомагає їй у спілкуванні слухачів.

На своїх заняттях Юлія застосовує методику вивчення мови, в основі котрої лежить принцип вивчення рідної мови з дитинства. Під час таких занять учні у невимушеній манері тренуються розмовляти мовою, котра вивчається. Метод дозволяє відпрацювати відразу чотири навички: письмо, читання, сприйняття на слух, спілкування. Найбільший акцент доводиться на розмовну мову. Пройшовши повний курс з Юлією, Ви будете досить легко використовувати мову в житті вже в перший час після закінчення навчання. Надалі, практикуючись, Ви зможете дійсно спілкуватися з носіями мови так легко, ніби це Ваша рідна мова.

Для Юлії, як для викладача, дуже важливі грамотно складені плани занять, до котрих входять відповідні тренування. Вона піклується про грамотне формування програми навчання, що дозволяє з найбільшою ефективністю освоювати слова, правила побудови речень, принципи словотворення мови, що вивчається.

Юлія дотримується методики «іноземна, як рідна», котра допомагає їй вибудовувати заняття правильно, тим самим, домагаючись максимальної ефективності навчання.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр