Закінчила Київський національний лінгвістичний університет, професійний філолог китайської мови.

Станіслава у своєму курсі робить акцент на розвитку мовних навичок. Навчаючи слухачів, вона застосовує унікальні навчальні посібники, відео та аудіопідбірки. Заняття викладач вибудовує за багатоступеневою програмою вивчення китайської мови, націленою на розвиток всіх розділів мовної компетенції.
На своїх заняттях Станіслава ознайомить Вас з історією, особливостями сучасного життя Китаю. Таке знайомство допоможе краще зрозуміти мислення носіїв мови, прискорить сприйняття нового матеріалу, підвищить ефективність навчання.

Станіслава формує програму навчання, дотримуючись методик, перевірених часом. Вона застосовує розробки в галузі освіти. Кожен учень гарантовано отримає чудовий результат навчання.

Станіслава – досвідчений викладач – філолог, котрий оптимізує процес навчання, зробить його комфортним та ефективним для кожного окремого слухача.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua